Головна Цікаво Вишивка бісером – що потрібно знати

Вишивка бісером – що потрібно знати

13
0

Кожен з нас шукає якесь захоплення для вільного часу. Це дозволяє відпочити від буденних справ, побути на самоті з своїми думками та відпочити морально. Одним з найпопулярніших  класичних хобі залишається вишивка. Але сьогодні вона все більше розвивається, модифікується та має різні напрямки. Дуже популярним варіантом є вишивка бісером. Це навіть простіше, ніж вишивка хрестиком і в цьому напрямку дуже легко вчитися.

Як навчитись вишивати бісером?

Сьогодні навчитись вишиває бісером не складе ніяких труднощів. Найкраще в цьому захопленні допоможе інтернет-магазин «Вечорниці». Зайшовши по посиланні на сайт https://vechornytsi.com/catalog/vishivka-biserom, Ви побачите, що Вам можуть запропонувати різні види схем за типом складності, малюнком та схемою навчання. Тут можна обрати схему вишивки, за такими критеріям, як:

  • Типом тканини;
  • Малюнком;
  • Виробником;
  • Ціною.

Якщо Ви майстер-початківець, варто починати обирати більш прості схеми вишивки, невеликого розміру. За типом тканин для початківців найкраще підходить авторська канва. Найпростішою схемою вишивки вважається «монастирський шов», що виглядає як напівхрестик. Обравши для початку такий стиль, Ви швидко освоїте техніку та основні нюанси роботи. Тільки після декількох простих робіт, можна починати братися до більш складних робіт, крок за кроком.

Досвідчені майстрині уже використовують у своїх роботах сатин, шовк, атлас та габардин. Найбільш складною для роботи вважається шкіра. Ту необхідна уже професійна підготовка та великий досвід у вишиванні. Для досвідчених майстринь можна використовувати кругову техніку, яка цікаво виглядає в кінцевому варіанті.

Окрему увагу варто приділити бісеру. Якщо Ви початківець, можна обирати звичайний бісер, для  більш професійних робіт купляйте японський або чеський бісер. Він відкалібрований та весь однакового розміру. Звичайний, дешевший китайський бісер буде не таким якісним. Він часто трапляється різних розмірів та у роботі не виглядатиме так акуратно. Звичайно й ціна хорошого японського чи чеського бісеру буде вищою.

В інтернет-магазині рукоділля та творчості  «Вечорниці» Ви можете обрати, як набори, так і окремо тканину, бісер, нитки та усе інше. Обравши набір, там уже будуть розраховані усі нитки, кольори та необхідна тканина. Вам не потрібно буде думати про всякі нюанси. Це особливо зручно для початківців, які ще не мають жодних матеріалів та інструментів.