Головна Спорт Збірна Львівщини виборола 42 медалі на Чемпіонаті України з велотреку

Збірна Львівщини виборола 42 медалі на Чемпіонаті України з велотреку

183
0

Сьогодні на Львівщині завершився Відкритий чемпіонат України з велоспорту на треку.

Змагання, організовані Федерацією велосипедного спорту Україн та Управлінням фізичної культури та спорту Львівської ОДА, зібрали понад 200 велосипедистів з 20 клубів.

Впродовж чотирьох днів найкращі велоспортсмени країни змагались у різноманітних дисциплінах: у командній гонці переслідування, у гонці стретч, груповій гонці, у гіті, гонці з вибуттям, спринті, гонках темпо, кейрін та медісон.

Збірна команда Львівщини, яка на чемпіонаті була представлена двома десятками спортсменів, за підсумками усіх гонок виборола 42 медалі, з яких 22 золотих, 10 срібних та 10 бронзових. Серед тих, хто виборов найбільше медалей, Матвій Хацинський, Даниїл Яковлев, Олександр Кривич та Соломія Лукачук.

Нагадаємо, вже зовсім скоро шестеро представників Львівщини стартуватимуть ра Чемпіонаті Європи з велоспорту на треку U23 в Італії.