Головна Цікаво Як дізнатися номер в демографічному реєстрі?

Як дізнатися номер в демографічному реєстрі?

45
0

Єдиний державний демографічний реєстр, також відомий як ЄДДР, представляє собою унікальну цифрову інформаційну платформу. Головною місією ЄДДР є гарантування безпеки, надійне зберігання, ефективне використання, обробка та розповсюдження відомостей, що стосуються документів й особистих даних громадян, які вносяться до реєстру за допомогою відповідних реєстраційних інструментів. Більше інформації про Єдиний державний демографічний реєстр можна отримати за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/yedynyy-derzhavnyy-demohrafichnyy-reiestr/.

Для чого ведеться Єдиний державний демографічний реєстр і коли туди вноситься інформація?

Єдиний демографічний реєстр створений з метою забезпечення швидкого та ефективного ідентифікування особистостей, їхніх документів і місця проживання. Ця система служить для проведення різних процедур, таких як: видача документів, оформлення актів цивільного стану, а також збереження та обмін інформацією.

До ЄДДР вносяться дані у різних ситуаціях, зокрема:

  1. Під час оформлення актів цивільного стану.
  2. При реєстрації документації, якщо інформація змінилися або не була раніше внесена до реєст
  3. ру.За бажанням громадянина, якщо певні дані не були раніше зареєстровані.
  4. Під час реєстрації місця перебування або проживання особи.

Якщо інформція вперше вноситься до ЄДДР, система проводить процедуру ідентифікації та підтвердження особи. Після цього запису надається персональний номер, фіксується дата і час його створення..

Подальші зміни або доповнення вносяться до ЄДДР окремими записами в хронологічній послідовності й кожному надається індивідуальний номер. Наголошується, що вся інформація, яка зберігається в реєстрі, є абсолютно конфіденційною і знаходиться під суворим контролем держави з метою збереження та нерозголошення.

Хто може отримати витяг з Єдиного державного демографічного реєстру?

Законодавство передбачає ряд ситуацій, за яких інформація з Єдиного державного демографічного реєстру може бути розкрита. Це стосується захисту прав людини, забезпечення національної безпеки й економічного розвитку держави. Крім того, розголошення інформації можливе за згодою особи, якої стосуються ці дані.

Кожен громадянин України, чий запис міститься в Єдиному державному демографічному реєстрі, має право на отримання виписки, яка підтверджує включення даних до цього реєстру. До того ж передбачена можливість отримання повідомлення, якщо особа звертається з проханням передати дані з реєстру.