Головна Цікаво Як креативно відзначити день народження для дітей

Як креативно відзначити день народження для дітей

218
0

День народження дитини – веселий і радісне свято, яке хочеться запам’ятати надовго. Пройшли ті часу, коли в тісній квартирці збиралися хлопці, щоб вручити подарунки імениннику і накинутися на святковий стіл з вкусняшками. Сьогодні діти вважають за краще креативні розваги, які залишаться в пам’яті і подарують чимало барвистих вражень. Саме такі яскраві і чарівні свята організовує клуб «Гіперіон», де можна не тільки повеселитися, замовивши спортивну або розважальну програму.

Різноманітність вибору заходів

День народження для дітей https://hyperion.kiev.ua/uslugi/detskij-prazdnik може пройти на найвищому рівні, якщо за справу візьмуться фахівці. Маленьким гостям подобається стрибати? В цьому випадку їх чекають стрибки на батуті. А може бути, іменинник і гості захочуть підкорити різнокольорову скелю? Без проблем, для цього є скалодром, де можна відточити спритність і зіграти в цікавий міні-квест. А може бути, дітям хочеться пограти в стрілялки з фарбою? Тоді пейнтбол прийде на допомогу. Для гостей є все, що потрібно: зброя, маски, жилети та яскраві кульки. А ще дітвору напевно зацікавлять лазерні бої, де можна проявити себе і свою спритність.

У «Гіперіоні» можна замовити такі програми як:

  • веселощі на скеледромі;
  • стрибки на батуті;
  • барвистий пейнтбол;
  • лазерні бої (лазертаг).

Є також програми, які можна об’єднати. Наприклад, пейнтбол + лазертаг, скалодром + батут, батут + пейнтбол + скалодром і т.д. День народження дійсно буде різноманітним і принесе дітям радість і позитивні емоції. Активність, веселощі, різноманітність завдання – все це порадує юних гостей і іменинника.

Крім того, для дітей працює кафе, яке пригостить їх смачною піцою, а батькам запропонують ароматну каву.

Чому варто вибрати свято в «Гіперіон»

Саме тут діти отримають максимально позитивні емоції і яскраві враження. Крім того, звернення в клуб гарантує:

  • повну безпеку для кожної дитини;
  • цікаві конкурси та веселі завдання;
  • міні-квести, які не залишать байдужими ні одну дитину;
  • поєднання спорту і активності з розвагами.

У дитячому клубі гості не тільки зможуть приємно провести час, але і проявлять себе в командних і одиночних конкурсах. Безпечне спорядження, можливість проявити свої навички, спритність, мобільність та інші таланти дозволить дітям отримати незабутні емоції.