Головна Освіта 5000 першокурсників НУ “Львівська політехніка” урочисто склали присягу

5000 першокурсників НУ “Львівська політехніка” урочисто склали присягу

148
0
податкова знижка на навчання
податкова знижка на навчання

Сьогодні у Національному університеті “Львівська політехніка” відбулись урочистості з нагоди Дня знань та складання першокурсниками Присяги. Привітав першокурсників голова Львівської ОДА Максим Козицький.

“Пам’ятайте, що кожен із вас є особливим. Кожен стоїть на старті пошуку себе, свого місця у світі і своєї суперсили, яка здатна двигнути нашу область, цілу Україну і навіть світ. Львівська політехніка щороку входить до переліку найпрестижніших вишів в Україні. А за рейтингами минулого року – вона у п’ятірці найкращих українських університетів. Також цьогоріч Політехніка також увійшла до 250 найкращих університетів світу. Гордіться, що навчаєтесь в такому престижному закладі. На закінчення хочу сказати словами з промови Стіва Джобса у Стенфорді – “Будьте голодними, будьте відчайдушними” і я завжди бажав цього собі, і зараз, коли ви готові відправитися в цей далекий шлях я бажаю вам того ж. Голодними й відчайдушними до науки!”, – зазначив очільник області.  

Зокрема, цьогоріч чисельні ряди навчального закладу поповнили п’ять тисяч першокурсників, з них половина здобуватиме освіту за державним замовленням.

Ректор університету Юрій Бобало вручив символічний студентський квиток та ключ до знань представникам першого курсу.

«Вітаю із початком студентського життя. Ці роки ви пам’ятатимете все життя, проведіть їх активно, наповніть їх днями, які подарують яскраві спогади. Студентське життя – це час, коли формуються життєві принципи, коли укладається міцна дружба, час найсміливіших мрій. Не марнуйте жодної можливості. Впродовж свого навчання ви можете не лише здобути освіту, а й реалізувати свої таланти, знайти справу свого життя. Про це свідчать тисячі наших випускників, які пішли за своєю мрією. У Політехніці найбільшою цінністю є молодь, яка своїм вибором засвідчує готовність відповідально та цілеспрямовано вчитись», – наголосив під час заходу ректор університету Юрій Бобало.

Зазначимо, у межах програми Президента Велике будівництво триває реконструкція корпусу політехніки на вулиці Князя Романа у Львові. І це має бути один із найсучасніших науково-дослідних центрів у Західному регіоні країни.

П’ять тисяч першокурсників НУ “Львівська політехніка” урочисто склали присягу П’ять тисяч першокурсників НУ “Львівська політехніка” урочисто склали присягу П’ять тисяч першокурсників НУ “Львівська політехніка” урочисто склали присягу П’ять тисяч першокурсників НУ “Львівська політехніка” урочисто склали присягу П’ять тисяч першокурсників НУ “Львівська політехніка” урочисто склали присягу П’ять тисяч першокурсників НУ “Львівська політехніка” урочисто склали присягу П’ять тисяч першокурсників НУ “Львівська політехніка” урочисто склали присягу