Головна Цікаво Як портал DOM RIA перевіряє оголошення

Як портал DOM RIA перевіряє оголошення

255
0

Купити або продати власну нерухомість просто завдяки безкоштовним дошках оголошень в мережі інтернет

Користувачі довіряють порталу DOM RIA, оскільки сервіс докладає багато зусиль для перевірки справжності оголошень, використовує швидкий аналіз характеристик нерухомості. Якщо хоча б по одному параметру дані не збігаються або підтверджено шахрайство, оголошення віддаляється, а користувач блокується. Як свідчить думка експертів, БУДИНОК РІА відгуки https://dom.ria.com/uk/verification-attributes-buyers.html в основному позитивні. Робота сервісу подобається і покупцям, і продавцям, оскільки майданчик усуває «сміття», залишаючи тільки реальні пропозиції.

Команда сайту DOM RIA ретельно перевіряє кожне оголошення про продаж нерухомості, щоб звести до мінімуму ризик появи шахрайських публікацій. В першу чергу, проводять аналіз акаунта користувача. Йде перевірка банківських реквізитів, електронної пошти, мобільного телефону продавця. Тільки тоді в його оголошенні з’являється статус «перевірений». Професійні учасники ринку проходять перевірку по 12 критеріям, включаючи аналіз установчих документів.

Кожна з публікацій, яку можна побачити на сайті, пройшла перевірку від 20 модераторів. Оголошення, в яких вказана ціна значно нижча за ринкову, блокуються автоматично. Якщо перевірка супроводжувалася інспектором домри, в кілька разів підвищується кількість дзвінків і переглядів пропозиції. Це пов’язано і з професійною панорамної зйомкою приміщення, можливістю побачити кімнати в режимі повороту на 360 градусів. Інспектори перевіряють житло на вторинному ринку і стан зведення новобудов, вивчають документи фірм, які пропонують вступити в дольову участь. Інспектори звіряють дані про нерухомість в держреєстрах з опублікованими на сайті. Якщо виявлені відмінності, автору оголошення знадобитися внести в нього зміни.

Використання аналітики і фільтрів

На сайті DOM RIA просто шукати інформацію, вказуючи критерії пошуку. Це допомагає відсіяти непотрібні оголошення. Кожен день портал аналізує дані земельного ринку по всіх областях країни. Огляди ринку в різних регіонах публікуються на майданчику щодня. Постійні користувачі знаходять корисну, актуальну і перевірену інформацію про сферу нерухомості. За час роботи портал DOM RIA завоював довіру продавців, покупців нерухомості, і допоміг здійснити тисячі вигідних угод.