Головна Цікаво Які види відгуків залишають користувачі

Які види відгуків залишають користувачі

391
0

Продати авто за допомогою майданчиків в мережі інтернет стало в рази простіше. Досить виставити фото, опис автомобіля, встановити ціну – і можна приймати дзвінки від потенційних покупців

Портал AUTO.RIA працює для таких цілей, і це найпопулярніша майданчик з продажу транспорту в Україні. Про роботу порталу можна побачити різні відгуки, їх залишають кілька категорій користувачів. Експерти в статті https://news.ua/auto/otzyvy-ob-avto-ria-kto-ostavlyaet-ix-i-komu-eto-nuzhno/ пояснюють, з якої причини відгуки про майданчику різняться, в залежності від типу користувача .

Сайт з продажу автомобілів AUTO.RIA допомагає зустрітися продавцям і покупцям без посередників. Це зручний майданчик, де просто купити або продати будь-який вид транспорту. Тут можна писати відгуки, і їх залишають різні категорії користувачів: покупці, перекупники, автосалони, автодилери. Відгуки про ресурс AUTO.RIA відрізняються, і це пов’язано саме з тим, користувач з якої категорії залишив відгук.

Негативні відгуки в основному залишають продавці автомобілів, які до кінця не розібралися з правилами і функціоналом сайту, в наслідок чого їх оголошення було видалене. Погані коментарі пишуть і покупці, якщо вони були обдурені продавцями. Хоча портал AUTO.RIA не несе відповідальності за дії власника транспортного засобу, а лише передає інформацію, але в таких випадках саме сайт отримує частину негативу від обманутого покупця.

Автосалони, автодилери, які є великими гравцями на ринку, в основному залишають позитивні або нейтральні відгуки. Негативні коментарі стосуються вартості розміщення оголошення (вартість залежить від класу авто). Також не всі автодилери готові передати VIN-номера автомобіля.

Відгуки про AUTO.RIA від перекупників

Про ресурс AUTO.RIA найбільше негативних коментарів надходить від малого бізнесу. Це пов’язано з тим, що портал заважає перепродувати транспортні засоби з націнкою. Ця категорія продавців найчастіше не вказує важливих даних про автомобіль, наприклад, що той має вади через ДТП, поміняв кілька власників, підлягав фарбування або ремонту. Покупці можуть дізнаватися про такі нюанси за допомогою VIN-номера, який можна знайти на сайті Авто РІА, і відмовляються від покупки. Тож не дивно, що перекупники є затятими противниками необхідності вказувати VIN-номер на сайті Авто РІА.

Негативні коментарі про роботу порталу AUTO.RIA від цієї категорії користувачів залишають на різних майданчиках. Тим більше, погані відгуки стосуються самої роботи сайту, технічної підтримки, умов потрапляння в ТОП-оголошення. Покупцям і продавцям не варто вірити всьому негативних відгуків про порталі, а краще самим перевірити його роботу на власному досвіді.