Головна Цікаво Як створити власний NFT-токен з метою подальшого продажу

Як створити власний NFT-токен з метою подальшого продажу

43
0

Розвиток віртуальної валюти стрімко зростає з кожним днем, і сьогодні вже неможливо заперечити, що за цим напрямком майбутнє. Зростає інтерес і до нового виду токенів. Як повідомляють новини криптовалюти cryptonovunu.com.ua, таке явище можна пояснити тим, що завдяки унікальній технології просто довести право власності на певний оцифрований об’єкт. Сьогодні створити NFT-токен можна з мистецього об’єкту, музичного твору та навіть з картки NBA. Таку дію можна виконати у спеціальних сервісах, а згодом продати на цьому чи іншому ресурсі.

Що можна перетворити на токени

Для початку варто розібратися, що ж таке токени? Це особливий підвид криптовалюти, який є незамінним, тобто унікальним з погляду вартості та об’єкта. Наприклад, колекційна картина, яка представлена токеном, єдина у своєму роді та має унікальну вартість, і не може бути замінена іншим токеном.

Вперше такі токени з’явилися у 2017 році (блокчейн Ethereum). Тоді була випущена колекція карток, вартість кожної з них варіювалася від 0,5 дол. США до 5 дол. США. Сьогодні ж кожна з них коштує кілька сотень доларів. І це непоодинокий випадок того, як з часом зросла вартість такої валюти. В результати токенів можна перетворити:

   • Предмети та персонажі з віртуальних ігор.
   • Картинки, гіфки, файли.
   • Картини, фото, книги.
   • Колекції авторських малюнків, комікси тощо.
   • Музику, слова пісень.
   • Доменні імена.
   • Фінансові інструменти, наприклад, страхові поліси.

Саме завдяки зв’язку з мистецтвом ці криптоактиви набули такої популярності серед користувачів. Так, митці отримали можливість заробляти поза межами традиційних виставок чи аукціонів. Тепер навіть знімки, зроблені на звичайні смартфони, можна продати за кілька десятків тисяч доларів.

Де і як створити власний токен

Три платформи — Rarible, Mintable та OpenSea — вважають найкращими ресурсами для роботи з незамінними токенами. Там створені всі умови, щоб здобувати власні NFT. Потрібно обрати контент, який буде прив’язаний до криптовалюти, та приєднати віртуальний гаманець до сервісу. Потрібно вибрати один із доступних блокчейнів (Tron, Ethereum, Binance Smart Chain), на якому будуть створюватися активи. Токени NFT створюються безкоштовно, а продати крипту можна на кількох платформах.

Користувач, який створив власний токен, може підтвердити право власності на нього, використовуючи PDF-документ (там зберігається підпис власника). Для продажу власних NFT, їх можна розміщувати на таких маркетплейсах: OpenSea, Mintable, Rarible.