Головна Цікаво Як відбувається робота АУДИТ-ІНВЕСТ

Як відбувається робота АУДИТ-ІНВЕСТ

51
0

Власники великих підприємств і малого бізнесу можуть зняти з себе турботу про бухгалтерський облік та надати виконання функцій бухгалтера на компанію-підрядника

Група компаній АУДИТ-ІНВЕСТ пропонує послуги з ведення фінансової та податкової звітності, бухгалтерського супроводу підприємств. Власникам надають постійний доступ до актуальної інформації про стан рахунків, розрахунків з контрагентами, відправлених звітів і ін. Повний список послуг, наприклад бухгалтерське обслуговування юридичних осіб можна переглянути на сайті audit-invest.com.ua.

Компанія обслуговує юридичні особи, які мають різні організаційно-правові форми. Виняток становлять кооперативи та ОСББ. Вся робота співробітників АУДИТ-ІНВЕСТ відбувається в приділення режимі. Так само відбувається здача звітів до контролюючих органів. Довіряючи роботу копанні АУДИТ-ІНВЕСТ, вдасться заощадити та штаті бухгалтерів і їх помічників, обслуговуванні техніки, зміст робочих місць.

Вартість обслуговування розраховується індивідуально для кожного об’єкта. Спочатку необхідно заповнити спеціальну форму, вказати ключову інформацію про діяльність, додаткові дані, на основі яких фахівці зможуть зробити розрахунок ціни на послуги. Зміна вартості послуг в процесі співпраці можливо, якщо знадобитися виконувати більше завдань. Над проектами клієнтів працюють тільки професійні бухгалтери та аудитори з досвідом роботи, які володіють англійською і мають досвід переговорів з контрагентами.

З додаткових питань можна отримати консультацію онлайн (чат з клієнтами) або зателефонувати за контактними номерами телефонів.

Переваги співпраці з АУДИТ-ІНВЕСТ

Співпраця з АУДИТ-ІНВЕСТ починається тільки після підписання договору. У штаті компанії працюють професіонали, які повністю переберуть забору про ведення бухгалтерії та звітності. Постійні клієнти компанії переконалися в цих перевагах її роботи:

  • Значна економія коштів на утримання в штаті бухгалтера.
  • Повна відсутність помилок в роботі, відповідно, штрафів.
  • Підприємство буде обслуговувати один або кілька фахівців, залежно від обсягу завдань.
  • Великий досвід роботи у персоналу.
  • Гарантія постійного обслуговування без простоїв (Аудит-Інвест працює без лікарняних і відпусток).

За період роботи АУДИТ-ІНВЕСТ обслужив десятки підприємств в Україні та за кордоном. Для початку співпрацю необхідно заповнити бриф на сайті компанії.