Головна Цікаво Як заробити на спорті

Як заробити на спорті

396
0

Азарт — це одне із тих почуттів, яке подобається нам відчувати. Саме тому, напевне, все що має якусь виграшну основу, так приваблює нас. Сьогодні ми дамо відповіді на декілька питань: як заробити на спорті та я контролювати відчуття азарту?

Відчуття азарту та як його контролювати?

Людина — це набір відчуттів та інстинктів. Ми обожнюємо переживати якісь відчуття, які змушують іноді перевертати все всередині нас з ніг на голову, та прагнемо відчути це знову й знову.

Азарт, без сумніву, входить до таких відчуттів, але буває й так, що він може повністю захопити голову. Історія пам’ятає багато ситуацій, де азарт у різних сферах приводив до дуже неприємних наслідків, оскільки зупинитися вчасно, сказати собі “Стоп” інколи неможливо.

Як відчути азартна людина ви чи ні? Насправді ви самі це зрозумієте, оскільки більшість азартних людей у нормальному стані знає свою слабкість до цього почуття, але зробити щось з собою просто важко.

Інше вже питання стоїть наступним чином: як вчасно зупинитися? Де ж та чарівна кнопка “Стоп” в середині нас, яка змушує перестати грати в азартні ігри, ставити на спорт і т.д.? Якогось єдиного варіанту для всіх не буває, тому що у кожного із нас своя боротьба з собою — виграємо її чи ні показує лише час.

З іншої сторони давайте поговоримо про те, за що ми любимо відчуття азарту?

Саме так — перемога, особливо грошова. Люди люблять відчувати себе переможцями, отримувати гроші із нічого, тому що у повсякденному житті так не відбувається. Як гарно, наприклад, виграти весь банк в покері, або заробити на ставці з потрійним коефіцієнтом, відчути що ти наче схопив Бога за бороду і пані удача на твоїй стороні. Саме завдяки можливості заробити більше, ніж ми мали до цього й приваблює нас в азарті.