Головна Спорт На стадіоні «Скіф» розпочали облаштування сучасних бігових доріжок

На стадіоні «Скіф» розпочали облаштування сучасних бігових доріжок

205
0

Цими днями на стадіоні «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського стартували роботи з облаштування бігових доріжок.

Про це повідомили у ЛОДА.

Роботи виконують на сучасному обладнанні.  PlanoMatic P703 – це повністю автоматизований укладач поліоританової стяжки нового покоління, розроблений для облаштування професійних легкоатлетичних доріжок товщиною від 6 до 50 мм.  Вбудований пристрій автоматичного вирівнювання підтримує установку рівною, а для досягнення оптимальної якості поверхні ущільнення можна відповідно адаптувати, регулюючи кут нахилу стяжки, що є важливою умовою при облаштуванні віражів.

Двошарова пом’якшена поліуретанова система складається з гумового грануляту і кольорового каучуку (EPDM), яка сертифікована IAAF (Міжнародна федерація легкої атлетики).

«Після облаштування спортивного покриття бігових доріжок і секторів стадіон відповідатиме вимогам другої категорії Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій. Це дозволить Львівщині приймаєти легкоатлетичні змагання європейського рівня, що своєю чергою сприятиме розвитку цього виду спорту в нашому регіоні», — зауважив начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як.

Фінансування об’єкту здійснюється за рахунок коштів ДФРР в рамках програми «Велике будівництво».

Зауважимо, встановлення бігових доріжок та легкоатлетичних секторів – лише частина робіт, які тривають на навчально-спортивному комплексі «СКІФ».

На стадіоні «СКІФ» розпочали облаштування сучасних бігових доріжок

На стадіоні «СКІФ» розпочали облаштування сучасних бігових доріжок