Головна Цікаво Якісний переклад в Києві

Якісний переклад в Києві

86
0

Вам потрібен якісний переклад, виконаний швидко і за розумною ціною?

Бюро перекладів у Києві MK: translations – це надійний вибір цінителів свого часу і коштів.

Ми працюємо на цьому ринку з 2014 року, і завдяки цьому придбали великий і різноманітний досвід в сфері перекладу. Ми можемо не боїмося братися за складні проекти з лімітованими дедлайнами.

Кожен ваш строковий або складне замовлення – це черговий цікавий проект в скарбничку до нашого досвіду.

Наприклад, напередодні 2019 роки ми виконали юридичний переклад 150 сторінок всього за 6 днів для міжнародної правової компанії.

Всі наші перекладачі та редактори є висококваліфікованими фахівцями, готовими надати усні або письмові переклади на 58 мовах світу.

За що нас цінують наші клієнти та колеги?

Ми робимо свою роботу з максимальною відповідальністю. Це означає, що кожен з наших співробітників має приділяти максимум уваги всім деталям своєї роботи.

Ні для кого не секрет, що в індустрії перекладів кожне слово, а іноді і одиничний символ, мають велике значення. Наявність всього декількох помилок може призвести до того, що переклад ставить непридатним і поставить під загрозу репутацію клієнта в очах партнера.

Уклавши договір з бюро перекладів MK: translations в Києві, ви позбавите себе від таких ризиків. Ви також можете бути впевнені, що ми будемо працювати відповідно до дедлайном, узгодженим для вашого перекладу.

Нас відрізняє не тільки це;)

Наше бюро перекладів Містер Кронос – одна з перших компаній, яка успішно впровадила в Україні систему підрахунку сторінки перекладу не по знакам, а за словами. В результаті, наші партнери мають прозору систему ціноутворення.

MK: translations в Києві надає усні та письмові перекладацькі послуги, включаючи переклад технічних, фінансових та медичних документів, юридичних і художніх текстів, а також локалізацію програмного забезпечення.

Наше бюро також забезпечує переклад та нотаріальне завірення офіційних документів, включаючи термінові перекази.

Усні (синхронні) переклади завдяки відповідному професійному обладнанню доступні в Києві і інших містах України. Для зарубіжних країн ми можемо проводити усні перекази в форматі телефонних переговорів, в тому числі через Skype і за допомогою інших онлайн-платформ.

Шукаєте надійну перекладацьку компанію? Залишайте заявку за посиланням https://mk-translations.com.ua/ і вже через 15 хвилин з вами зв’яжеться наш співробітник і запропонує найкраще рішення для вашого проекту.