Головна Цікаво За якими критеріями варто вибирати брокера

За якими критеріями варто вибирати брокера

15
0

Люди, які бажають торгувати бінарними опціонами, потребують надійного брокера, який працює з замовниками з України

При виборі бінарного брокера в першу чергу необхідно звернути увагу на наявність ліцензії та регулювання. Трейдери, які не мають ліцензії, не завжди є ненадійними партнерами, але все ж краще себе убезпечити в цьому питанні. В європейських країнах бінарні опціони відчувають підвищену увагу, тому брокери можуть мати регулювання від декількох органів, наприклад, від Управління фінансової поведінки Великобританії, Кіпрської комісії з цінних паперів і бірж, Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США і ін.

За проходження реєстрації клієнта часто пропонують бонуси (також і демо-рахунку). В якості бонусів виступають безризикові операції, депозитні матчі або разові виплати. Але перш, ніж давати згоду на прийняття бонусу від брокера, важливо вивчити умови його отримання.

Мінімальні депозити і виплати

Для користувачів, які хочуть спробувати бінарний опціону вперше, існують вимоги до мінімального депозиту. Експерти радять почати роботу з брокером, який дає мінімальний депозит (сума варіюється від п’яти до п’ятдесяти доларів США). Сума угоди у різних брокерів також може сильно відрізнятися, наприклад, коливатися в межах одного / двадцяти доларів США.

Брокери на різних платформах пропонують різний відсоток виплат від угод. На розмір виплати впливає базовий актив, термін опціону, ступінь ризику самого брокера. Таким чином, вибрати брокера за величиною виплати непросто. Не завжди пропозицію брокера на кращу ціну означатиме, що він зможе зробити найбільшу виплату. Але клієнт може поміняти брокера, коли йому буде завгодно.

Використання декількох брокерів: за чи проти

Експерти радять співпрацювати з декількома брокерами. Не кожен посередник однаково ефективно працює в різних напрямках. Наприклад, один фахівець може бути професіоналом в короткостроковій торгівлі, але йому не вдаватиметься прикордонні угоди. Використання декількох демо-рахунків дозволяє швидше зрозуміти, я яким брокером буде найвигідніше співпрацювати. Відкриття рахунків у кількох брокерів вбереже вкладника від фінансових втрат в одній з фірм. Кожна нова реєстрація може принести додатковий бонус.