Головна Цікаво Журналістика — це влучно, професійно, змістовно і правдиво

Журналістика — це влучно, професійно, змістовно і правдиво

342
0

Днями, саме напередодні професійного свята працівників радіо, телебачення та зв’язку, голова Львівської обласної ради Петро Колодій вручив грамоти,  дипломи та сувеніри переможцям обласного конкурсу журналістики «Четверта влада». Цей конкурс проводився на виконання рішення обласної ради «Про затвердження Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки». 

Конкурс проводився для створення сприятливих та змагальних умов у покращенні розвитку друкованих ЗМІ і телерадіоорганізацій, співзасновниками яких є органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади; підтримки місцевих засобів масової інформації; об’єктивного висвітлення діяльності Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, районних, міських, селищних і сільських рад, районних державних адміністрацій, органів самоорганізації населення; опублікування в місцевих друкованих виданнях інформації про події суспільно-політичного та соціально-економічного значення тощо. 

Цьогоріч, відповідно до рішення Конкурсної комісії, визначено переможців обласного конкурсу журналістики «Четверта влада» у чотирьох категоріях: «Найкраща місцева газета», «Найкраща місцева телерадіоорганізація», «Найбільш резонансний соціально важливий цикл публікацій (програм)» та «Найкращий веб-сайт місцевого комунального засобу масової інформації». Отож, у категорії «Найкращий веб-сайт місцевого комунального ЗМІ» диплом за перше місце отримало комунальне підприємство «Редакція газети «Голос з-над Бугу» (Сокальського району); за друге місце – народний часопис «Новий час» (Жидачівського району). І що надзвичайно приємно, диплом за третє місце одержав наш жовківський часопис – комунальне підприємство «Редакція газети «Відродження». До речі, нас уже втретє поспіль відзначають в облраді. Це радує і, звичайно, заохочує до нових звершень. Вручаючи нагороду, голова Львівської обласної ради Петро Колодій підкреслив, що «четверта влада» дійсно відіграє велику роль у розбудові держави. А також побажав усім плідної роботи, мирного неба, і збудувати таку державу, за яку боролися наші діди та прадіди.

 Мабуть, у наш час дуже є важливим, щоб кожен на своєму місці робив усе для того, щоб наша країна була багатою, єдиною, вільною і тою, якою ми хочемо її бачити. Адже журналістика – це влучно, професійно, змістовно і правдиво.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.

На світлині: голова Львівської облради Петро Колодій і в. о. редактора часопису "Відродження" Ярослав Глутковський після офіційного вручення нагороди.