Головна Цікаво Зі скільки років дають кредити в Україні

Зі скільки років дають кредити в Україні

8
0

Кредити в Україні оформлюються у банківських установах та у мікрофінансових організаціях. По-перше, можна отримати споживчі кредити або ж оформити кредитну картку, а по-друге — онлайн-позики. Порядок одержання споживчого кредиту регламентується Законом України від 15 листопада 2016 року №1734-VIII. У статті ми розглянемо, з якого віку українські громадяни можуть кредитуватись у банках та мікрофінансових організаціях.

Зі скільки років можна оформити кредити в банках

Відповідно до закону звертатися до банківських установ за кредитуванням українські громадяни можуть вже з 18 років. Однак у цьому питанні потрібно ще враховувати й внутрішні вимоги самих банків — лише деякі з них можуть оформлювати позику 18-річному громадянину. Набагато більше шансів отримати кредит на вигідних умовах у тих, хто вже старший за 21 рік. Ще більше можливостей у тих громадян України, кому вже за 25. Якщо ви шукаєте кредити з 18 років, то банки – це не ті організації, які вам допоможуть.

З якого віку можна отримати кредитну картку

Щодо кредитної картки, то тут діють ті ж вимоги. Однак і громадяни молодше 18 років також можуть отримати цей продукт. Для цього можна звернутися до Приватбанку з одним із батьків та оформити кредитну картку “Юніор” з лімітом у 300 гривень.

Після 18 років громадянин може замінити цю картку на “Універсальна” – там буде кредитний ліміт у 2000 гривень.

Зі скільки років можна оформити позику в МФО

Мікрофінансові організації спеціалізуються на видачі швидких онлайн-кредитів з 18 років. У МФО не можуть отримати мікропозику громадяни віком до 18 років, такі організації кредитують тільки повнолітніх.

У МФО зазвичай можна отримати короткострокові мікропозики терміном до 30-60 днів. Максимально полегшено і процес оформлення:

  1. Спершу ви заходите на сайт мікрофінансової організації.
  2. Потім заповнюєте анкету, вводите туди всю особисту інформацію, включаючи паспортні дані.
  3. Завантажуєте фото паспорта.
  4. Вказуєте необхідну суму та термін.
  5. Надсилаєте заявку та очікуєте на її розгляд протягом 10-20 хвилин.
  6. Підписуєте договір – для цього вводьте код, отриманий у СМС від МФО у спеціальному полі на сайті.
  7. Отримуєте гроші на картку, вказану в особистому кабінеті.

Таким чином, у МФО можна отримати позику набагато швидше, ніж у банках — у більшості випадків за кілька хвилин. При цьому виходити з дому та відвідувати офіс кредитної установи не потрібно. Усі процедури виконуються дистанційно, в режимі он-лайн. Погашення заборгованості також здійснюється без відвідування офісу.

Джерело: Бізнес Позика.