Головна Духовне Цікавий, пізнавально-релігійний відпочинок

Цікавий, пізнавально-релігійний відпочинок

213
0

Літо – найкраща, найпривабливіша пора для дітлахів. Адже це тривалі канікули, сонце, річка, морське узбережжя, улюблена книжка й можливість вставати тоді, коли ти хочеш, а не коли треба.

Уже кілька років поспіль стало доброю традицією при Сокальсько-Жовківській єпархії, храмі св. Йосафата проводити «Веселі канікули з Богом». Цьогорічний табір працював в одну зміну і складався з чотирьох груп (150 дітей віком 6-12 років).

Упродовж тижня аніматори та помічники допомагали дітям зрозуміти, що можна весело і корисно провести час не тільки перед екраном комп’ютера, а й будучи в контакті з друзями, Богом, церквою. "Так, як 2016-й – рік Божого Милосердя, оголошений святішим отцем, тому табір проходить у дусі милосердя", — наголосила аніматорка Вікторія Мариневич.

Кожен день у таборі розпочинався молитвою, далі катехизація, розваги: ігри, перегляд фільмів та мультфільмів, змагання (з водою, губками, речами), банси та ще багато цікавого й захоплюючого. А ще на щодень розроблено тематичні назви: «Милосердя», «Серце – це осердя людської особи», «Гріх – це руйнівник людини», «Діла Христа» та «Мої вчинки милосердя».

Швидко й непомітно пролетіли дні у таборі. Але дітвора разом зі своїми наставниками намагалися будувати «живу церкву», церкву дітей та молоді, які є запорукою майбутнього. На обличчях дітлахів сяяли усмішки, батьки – задоволені, втомлені, але безмежно раді аніматори та брати Павло і Володимир, що їхня праця не була даремною. Так, як цьогорічні учасники табору стали великою дружньої сім’єю.

Упевнена, що час, проведений на «Веселих канікулах з Богом-2016» при  храмі св. Йосафата (синкел Сокальсько-Жовківської єпархії, безпосередній ініціатор та кординатор табору о. Михайло Ткачів),  залише хороші та повчальні спогади у серцях малечі.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.