Головна Свято Свято молоді з Богом

Свято молоді з Богом

401
0

Папа Франциск: «Це велика пригода і знак великодушності серця. Це не тільки години напруженої праці, але й час, проведений на молитві»

Світові Дні молоді, які цьогоріч проходили у Кракові під гаслом “Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя”(Мт. 5, 7), зібрали чи не найбільше молоді за усі роки.

Із цієї нагоди парафіяни храму св. Лаврентія у Жовкві теж вирушили на зустріч із папою Франциском до Республіки Польщі (40 учасників віком від 14 до 26 років). Завдяки організаторам із польської сторони Замойсько-Любачівській дієцезії (єпархія) м. Томашова Любельського, парафії  Благовіщення Пресвятої  Діви  Марії м. Томашова Любельського, о. Кшиштофу  Гєрі, о. Сильвестеру  Зволяку, єпископу  Мар’яну Роєку, організації  “Білет для Брата” та з  української сторони о. Прелату Юзефу Леговичу, п. Олені Заверюсі, п. Світлані Запорожець, п. Юрію Заверюсі, парафії св. Лаврентія у Жовкві.

— Світові Дні молоді у Кракові запам’ятаються на довгі роки. Краків у ці дні наповнився такою атмосферою, яку не можна передати словами. Понад 2,5 млн. віруючих християн, котрі зібралися, щоб разом проголошувати усьому світу, що „Бог є Милосердний”. Перебуваючи на цій надзвичайній події, ми змогли познайомитися з багатьма людьми з різних куточків Землі, поспілкуватися з ними, зробити фото і попросити молитися за нашу державу. Дякуємо Богу за час, проведений на світових Днях молоді. Дякуємо також усім організаторам та людям доброго серця, які нам допомагали в організації виїзду молоді зі Жовкви на світові Дні молоді до Кракова на зустріч із Папою Франциском, — поділилася учасниця Анна Креховець.

Світовий День молоді є надзвичайним засобом усвідомлення молодих людей у християнській вірі. Це унікальна можливість стати учасником Божого Царства, отримати впевненість у Божій любові. Це саме те, чого сучасний світ потребує. Прощення, милосердя, миру…

Вікторія БОДНАР.