Головна Духовне Із думкою про вічне…

Із думкою про вічне…

299
0

«Я є Господь Бог Твій, що вивів Тебе з землі Єгипетської, з дому неволі.» Вихід 20, 2-17.

За доброю традицією минулий тиждень у загальноосвітніх навчальних закладах району пройшов як тиждень духовності і був присвячений року Божого слова. У нашій школі до його проведення з великою відповідальністю віднеслися як учні, так і вчителі. Щоденні реколекції, спільні молитви, перегляд відеофільмів та переконливі доступні повчання отця Михайла Ярини допомогли глибше пізнати й осягнути величезну силу та вагу Божого слова у житті кожного християнина. Всі мали змогу вкотре переглянути своє життя на предмет відповідності Божим заповідям, пережити хресні муки нашого Спасителя, яким ми всі вклоняємося під час Великого посту.

Радує також і те, що значна кількість учнів школи була не лише активною під час щоденної молитви, а також стала учасниками церковного хору під керівництвом директора школи Степана Баковського, а усі охочі ще й переглянуть виставу «Ісус, Син Бога живого» у Львівському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької у Квітну неділю.

Тож маємо усі підстави щиро вірити, що християнське виховання, як невід’ємна складова формування особистості, і надалі зберігатиме чільне місце у всій системі духовної роботи школи, а посіяні у дитячих серденьках духовні зернятка дадуть благодатні сходи у дорослому житті.

Н. С. СЕМОЧКО, заступник директора Забірської ЗОШ І-ІІ ступенів.