Головна Духовне Як зустріли учні та працівники Рава-Руського професійного ліцею світле Воскресіння Христове?

Як зустріли учні та працівники Рава-Руського професійного ліцею світле Воскресіння Христове?

386
0

«Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас»

Якова 4:8

Щовесни приходить в наші серця з Великоднім постом не тільки тілесне, але й духовне оновлення. Кожна людина прагне побороти гріховну частину власної суті та стати ближчою до Бога.

Морально-духовне виховання набирає особливої ваги в Рава-Руському професійному ліцеї сьогодні, коли нашу Україну-неньку шматують загарбники… 

2 квітня учні та працівники під крилом духовних наставників о. Романа та о. Михайла пройшли 14 стацій Хресної дороги. Жанна Яківна Букієвська – директор ліцею, звернулась до всіх учасників дійства, намагаючись зворушити кожне серце, нагадуючи про важливість духовного оновлення всієї України. Кожний присутній пригадав страждання нашого Господа, відчув той біль і муки, який Ісус Христос переніс по дорозі на Голгофу. Слова священиків та учнів підсилювались душевним звучанням страсних пісень, які бездоганно виконували працівники ліцею Н. Р. Улицька, Н. І. Дорош, О. А. Луцик, Н. В. Максимик та педагоги О. В. Гнідець і Я. Р. Грень. І коли стихли останні акорди пісні, у залі запанувала повна тиша, душевний спокій наповнив серця усіх дітей та дорослих.

9 квітня з’явилось у вестибюлі ліцею великоднє вербне дерево, вбране барвистими писанками. А біля символічного деревця пройшла між учнівськими групами виставка великодніх кошиків та різочок, де діти продемонстрували своє знання древніх українських Пасхальних звичаїв і здивували членів журі своїми неперевершеними композиціями. І місце посіла група № 15 (оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних) під чуйним керівництвом майстрів виробничого навчання М. В. Карпляк, Т. Р. Вишинського та класного керівника В. І. Левко.

Ось такими окриленими та духовно-збагаченими зустріли учні та працівники Рава-Руського професійного ліцею світле Воскресіння Христове.

А щойно відсвяткувавши, з новими силами взялись готувати овочі в борщові набори для наших воїнів в зону АТО.

О. ГОЛАЄВИЧ, заступник директора з НВР.