Головна Духовне Кубок турніру із міні-футболу Героїв Майдану поїхав до Нового Роздола

Кубок турніру із міні-футболу Героїв Майдану поїхав до Нового Роздола

138
0

Минулого четверга стартував новий турнір із міні-футболу серед дівчат (2000 р.н. і молодші) і вже отримав популярність серед учасників та схвальні відгуки вболівальників. Назва його — Кубок Героїв Майдану — говорить сама за себе.

На змагання, які організувала Жовківська ДЮСШ «Юність» (директор І. Савка), зголосилося шість команд із Львівщини, а поєдинки, що відбувались у жовківському спортзалі ДЮСШ райво, пройшли за коловою системою.

Турнір був не зовсім вдалим для господарів. Три нічийних результати не дали змогу посісти їм призове місце, хоча жовківські дівчата показали досить пристойну гру. З шістьма очками ФЖК «Колос» посіла четверте місце.

Перемогу у першому Кубку «Героїв Майдану» святкували дівчата з Нового Роздола, які, хоча й програли одне суперництво львів’янкам, в решти поєдинках лише перемагали. Другу сходинку заслужено отримали юні футболістки ФЖК «Надбужжя» (Буськ), показавши найкращу результативність. «Бронза» дісталась спортсменкам зі Львова.

Цікавий видовищний турнір у Жовкві став можливим завдяки сприянню ЛОО ВФСТ «Колос». Професійно судили безкомпромісні поєдинки Ігор Бабій і Тарас Паска.

Ярослав ГЛУТКОВСЬКИЙ.

На світлині: перед початком змагань.