Головна Духовне Львівщина попрощалась зі ще чотирма захисниками

Львівщина попрощалась зі ще чотирма захисниками

324
0

Михайло Митник, Роман Денис, Юрій Лунь та Юрій Орлик – мешканці Львівщини, які загинули в боротьбі з російськими окупантами.

Львівщина провела в останню путь своїх Героїв. Про це інформує начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Михайло Митник – уродженець Самбірського району, проходив військову службу у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. З початком повномасштабного вторгнення повернувся до лав цієї бригади. Загинув 26 жовтня.

Роман Денис – львів’янин, упродовж 2015-2017 років захищав Україну у складі 46 окремого полку штурмового батальйону «Донбас» 54 окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи. Коли росія розпочала повномасштабну війну, повернувся з-за кордону та знову почав службу у 46 батальйоні. Загинув 27 жовтня.

Юрій Лунь – львів’янин, з 2014 до 2020 року у лавах добровольчого батальйону «Січ» боронив нашу державу. Після 24 лютого повернувся на військову службу й захищав столицю України, згодом – воював у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Загинув 25 жовтня.

Юрій Орлик – народився у Владивостоці, але в ранньому віці переїхав до Львова. Із початком повномасштабної війни став на захист України – у складі 24 ОМБр імені короля Данила. Загинув 25 жовтня.

Вічна пам’ять і вічна шана Героям.