Головна Герої На Львівщині відзначили захисника «Азовсталі» Андрія Кориневича

На Львівщині відзначили захисника «Азовсталі» Андрія Кориневича

112
0

Після оборони «Азовсталі» в Маріуполі та ще чотирьох місяців російського полону на малу батьківщину до Стрия повернувся український захисник Андрій Кориневич.

Сьогодні, 2 листопада, міський голова Олег Канівець вручив Герою відзнаку «За честь та мужність м. Стрий» та привітав дружину Наталю та маму Оксану, які дочекалися свого захисника вдома.

«Уже минуло більше місяця після повернення з полону і сьогодні ми змогли потиснути руку Герою, Азовцю, стриянину Андрію Кориневичу, який разом з побратимами захищав Маріуполь та суверенність України. Це історія із щасливим продовженням, яких так зараз не вистачає, але яка надихає і дарує надію. Дякуємо тобі, Воїне, що живий! Дякуємо, що своїм життям пишеш історію України!», – йдеться у повідомленні Стрийської міської ради.

Андрій Кориневич народився у Стрию. Вищу освіту здобув в Івано-Франківську. З 2014 року проходив навчання в підготовчих центрах батальйону «Азов». У грудні 2015 року підписав контракт з «Азовом» і з того часу не покидав місію Захисника України, знаходився в зоні проведення АТО, ООС, а з 24 лютого – на «Азовсталі».

Зараз Андрій проходить реабілітацію, адже фізичне здоров’я значно похитнулося після 4 місяців перебування у російському полоні.