Головна Духовне На Жовківщині відбувся Міжпарафіяльний турнір із настільного тенісу

На Жовківщині відбувся Міжпарафіяльний турнір із настільного тенісу

349
0

У c. Хитрейках, Рава-Руського деканату, відбувся турнір із настільного тенісу. Ініціатором заходу виступив адміністратор парафії Успіння Пресвятої Богородиці Хитрейок о. Роман Малькевич, відповідальний за молодь деканату.
Метою спортивного заходу було зібрати активних хлопців-парафіян, які би захищали честь своєї парафії. Учасниками виступили шість команд, п’ять з яких Рава-Руський деканат і одна — Жовківський.

Початок турніру розпочався з Молебню до Христа Чоловіколюбця, який очолив декан о. Роман Улицький у співслужінні о. Андрія Правця, о. Романа Семенюка, о. Михайла Захарка та о. Романа Малькевича, з усіма учасниками та вболівальниками. Опісля о. Роман побажав чесної боротьби і поблагословив усіх на добру та справедливу гру.

Відтак, демонструючи свою майстерність, хлопці розпочали гру з бажанням вибороти першість своєї парафії. Впродовж кількох годин тривала боротьба, в результаті якої першість взяли господарі турніру — команда Хитрейок, друге місце отримав Потелич, третє — Рава-Руська. Також у турнірі взяли участь команди с. Кунина з четвертим місцем, п’яте — с. Добросин і шосте — с. Глинськ.

Гарний настрій, бажання перемоги супроводжували учасників упродовж усієї гри. Активно вболівали за свої команди і священики, які прибули разом із учасниками.

На завершення отець-декан Роман Улицький нагородив перші три команди переможців медалями, кубками, грамотами. Завершилось спортивне свято фуршетом та спільною світлиною.

Подав Роман ДУМАС,
учасник турніру,
с. Хитрейки.