Головна Коротко Чудова зима чи лиха негода?

Чудова зима чи лиха негода?

236
0

Схоже, що зима з перших днів грудня взялася господарювати по-справжньому. Сніг почав інтенсивно сипати вже по обіді у неділю. Не припинявся він ввечері та вночі. Майже нульова температура повітря робила його мокрим та липким. Таким чином природа творила неймовірну красу на деревах. А от електричні мережі від того вкрай потерпіли. Внаслідок багатогодинного снігопаду понеділковий святковий ранок 13 населених пунктів Жовківщини зустріли повністю знеструмленими, 8 — частково. (Завдяки оперативній роботі вже до кінця дня наслідки негоди були ліквідовані).

Зі слів завідувача сектору з питань цивільного захисту населення Жовківської РДА Наталії Козаченко, в ніч на неділю працювало вже 2 бригади, у понеділок зранку — 9 бригад по 3 чоловік. Оперативно розчищали дороги 10 одиниць техніки.

Для розчищення та посипання дороги піскосумішшю комунальники Жовкви залучили вантажівку та трактор з піском. Невеличкий тракторець, що є у служби, вже з першої години ночі розчищав площу Вічеву, згодом вулиці Хмельницького, Коновальця, Винниківську, Запорізьку, Ярослава Мудрого, Данила Галицького, Пільну та інші. Понеділкового ранку у Жовкві працювало 25 комунальників. Аби задовільно стежити за станом тротуарів, доріг, переходів у місті, цієї техніки замало, — стверджує начальник МВУЖКГ Євгенія Оверко.

Наш кореспондент.