Головна Духовне Наше серце спрагле Господа

Наше серце спрагле Господа

195
0

Минулими вихідними у Жовківському монастирі оо. Василіян відбувався храмовий Празник Пресвятого Серця Христового та всеукраїнський з’їзд спільнот Апостольства молитви. Духовні приготування напередодні Празника провадив ігумен Івано-Франківського монастиря о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, який виголосив триденні реколекції. І вже традиційно, суботнього дня, у прадавню столицю релігійного товариства «Апостольство молитви» з’їхалися почитателі Пресвятого Серця Христового, а в районному Народному домі відбулася практична конференція Апостольства молитви.

Цього ж дня, о 21.00 год. відбулась Велика Вечірня з Литією, яку відслужив Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоан Школик, ЧСВВ. Відтак на площі перед фігуркою Божої Матері молодіжний хор парафії при Жовківському монастирі провів співану вервицю. Опісля відбулося прийняття нових членів до релігійного товариства Апостольства молитви, яке здійснив координатор товариства в Україні о. Терентій Довганюк, ЧСВВ.
Недільного ранку на площі Вічевій кульмінацією стала Урочиста Божественна Літургія, яку очолив о. Йоан Школик у співслужінні з настоятелем Жовківського монастиря о. Володимиром Маланюком, ЧСВВ, настоятелями та ієромонахами Провінції, а також запрошеними священиками. Проповідь виголосив о. Йосафат Хаймик.

«Усе починається від нашого серця, у якому ми також можемо зустріти нашого Господа. А кожного разу, якщо ми його правдиво зустрічаємо у своєму житті, то він покаже своє серце, яким полюбив нас такими, якими ми є, щоб дати нам спасіння» — підсумував о. Йосафат. Опісля о. Терентій Довганюк провів для Апостольства молитви віднову посвяти Пресвятому Серцю Христовому. Не обійшлося й без вдячності усім пресвітерам, монахам та всім вірним, які зібралися на це свято від о.Володимира Маланюка. На завершення щиро лунала молитва за Україну «Боже великий, єдиний» та проводилося окроплення свяченою водою.

Наш кореспондент