Головна Свято Спасибі Вам, люди в білих халатах!

Спасибі Вам, люди в білих халатах!

223
0

Без сумніву, однією із найблагородніших та найважливіших професій є професія медика. Непроста місія не кожному під силу. Безсонні ночі, ненормований графік, надзвичайне фізичне та емоційне навантаження — це робота лише для сильних духом.

Відрадно, що серед мешканців нашого краю є чимала когорта людей, які присвятили своє життя медицині. Саме їм, людям у білих халатах, було адресовано чимало теплих слів та щирих зичень під час урочистостей, приурочених Дню медика, яке відзначаємо у третю неділю червня. Гарними віршованими рядками зібрання відкрила ведуча — заступник головного лікаря з медсестринства Жовківської ЦРЛ, головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з медсестринства Наталія Галапац, запросивши до слова синкела Сокальсько-Жовківської єпархії о. Михайла Ткачіва, заступника голови Жовківської РДА Юрія Дубневича, голову Жовківської районної ради Романа Горбаня. У своїх вітальних промовах гості підкреслювали значимість лікарів як людей, від яких залежить майбутнє нації в цілому. А також наголошували на важливості реалізації медичної реформи, завдяки якій підвищаться стандарти надання медичних послуг, покращиться матеріально-технічна база лікувальних установ. І зміни у сфері охорони здоров’я, також сприятимуть підвищенню соціального статусу та рівня оплати праці медиків, а пацієнти, своєю чергою, отримуватимуть більш якісну та доступну медичну допомогу. Керівництво району вручило подяки кращим медпрацівникам Жовківщини.

Із вітальними словами до винуватців торжества звернулися головний лікар Жовківської ЦРЛ Ігор Шевців і заступник головного лікаря, голова Жовківської РО профспілки медичних працівників Володимир Боровик, зазначивши, що завдяки своїй високій професійності медики вміють надавати медичну допомогу не лише ліками, а й словами. З нагоди свята низку працівників медичних установ району було нагороджено грошовими винагородами. Найкращим подарунком для великої когорти людей в білих халатах стала концертна програма за участю вихованців Жовківського центру творчості та школи мистецтв.

Зоряна ГУМНИЦЬКА