Головна Духовне П’ять днів святості пройшли у школах Львівщини

П’ять днів святості пройшли у школах Львівщини

272
0

Від 12 до 16 березня в Сопошинській школі проходив тиждень духовності. Гаслом цього тижня було: “2018 — Рік Божого Слова”.

Кожного дня після першого уроку велика шкільна родина збиралась на спільну молитву і розважання над важливістю «Божого Слова у житті людини». Молитву провадили о. Ярослав Петруха разом з о. Романом Малькевичем.
Тиждень був багатий різними заходами, школу відвідували гості, були подарунки.

Початкова школа та учні 5–6 класів взяли участь у зустрічі з відомою та популярною львівською казкаркою Лесею Кічурою, з якою читали та слухали казки, роздумували над питаннями добра і зла на основі казки. За свою уважність отримували маленькі подарунки, мали можливість придбати книжечки, отримати автограф «живого» автора та фотографію.

Особливими гостями, які завітали до нашої школи на запрошення вчителя християнської етики о. Романа, були сестри-домініканки з Жовківського монастиря с. Ювенція та с. Матеуша. Вони провели чудовий майстер-клас із виготовлення квіткової лози з учнями 6-8 класів. Діти забули про свої мобільні телефони, перерви і в дуже теплій атмосфері, спілкуючись із гостями, проводили час.

Не обійшлося протягом тижня і без зустрічей з місцевими священиками, о. Ярославом та о. Богданом, які, окрім молитви, провели окремі зустрічі з учнями старших класів.

Початкова школа, зокрема учні 3-4 класів, роздумували разом зі своїми вчителями над біблійними історіями з життя Ісуса Христа, розмальовуючи малюнки на цю тему, які опісля були виставлені на шкільній виставці.
Окрасою школи є духовний куточок, у центрі якого — образ «Божого Милосердя», облаштований стараннями заступника директора з виховної роботи Марії Грех.

Цікаво пройшов і конкурс малюнка на біблійну тему між учнями 5–9 класів, де діти в художній формі зображали притчі. Облаштований літературний куток, який перетворився на біблійний, кольорові картинки з цитатами, взятими з Святого Письма і багато іншого – все це творило духовне середовище у школі.
На завершення тижня духовності учні та вчителі отримали в подарунок Боже Слово — Новий Завіт.

Подав о. Роман МАЛЬКЕВИЧ.