Головна Духовне “Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене…»

“Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене…»

1040
0

У Хитрейках із 17 до 21 липня 2017 року  відбувся літній відпочинковий табір “Веселі канікули з Богом — 2017”. Під духовною опікою і керівництвом о. Романа Малькевича та парафіяльних аніматорів близько сімдесяти діточок цікаво проводили час при храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Табір розпочався Святою Літургією, де кожен мав нагоду приступити до Святого Причастя.

Новий день у таборі розпочинався молитвою, представленням команд, далі були різноманітні банси, ігри, обід, який організовували батьки.

о. Роман навчав дітей катехизмових правд про Святі Тайни, показуючи на практиці, як відбувається Хрещення, Миропомазання, Подружжя, а діти брали активну участь, маючи можливість відчути відповідальність хресних… Аніматори показували різні майстер-класи із виготовленням виробів своїми руками. Квест, велика гра, гра у теніс, волейбол, дартс, стрибання на батуті і безліч інших занять активно наповнювали кожен день.

Безумовно, такий відпочинок, коли відпочиває тіло і душа, — найкращий час, адже: “все, що ви робите — робіть на славу Божу”, вчить нас апостол Павло.

Отець Роман для дітей став другим батьком, дівчата-аніматори сестричками, які в будь-яку хвилину допоможуть, вислухають, порадять.

Удосталь повеселившись, набравшись сил, дітвора буде з радістю чекати наступного перебування у таборі, щоб однією великою Божою сім`єю провести канікули з Богом.

 

Ірина ЧАПЛЯК,

бібліотекар

с. Хитрейок.

 

P.S.  Щира подяка службі у справах дітей Жовківської РДА, яка другий рік поспіль  надає матеріальну допомогу в організації табору.