Головна Економіка Якість за доступну ціну

Якість за доступну ціну

129
0

Нещодавно на вулиці Львівській у Жовкві відкрито нову крамницю із промовистою назвою «Рушник». За короткий проміжок часу серед жовків’ян уже поширились приємні відгуки про асортимент товару й ввічливе обслуговування покупців.

Подружжя Оксана та Бурак Буги впродовж двох років займалися гуртовою торгівлею. Оксана —  жовківчанка, а її чоловік — з Туреччини, познайомились у Львові. З відкриттям власного магазину сконцентрувалися на роздрібному продажу, започаткувавши сімейний бізнес. Бурак займається постачанням товару напряму з Туреччини, а Оксана люб’язно пропонує відвідувачам. Привітна власниця-продавчиня допоможе підібрати кожному покупцеві комфортну білизну, стильний одяг із якісних натуральних тканин, цікаво розкаже, спокійно покаже, що навіть найвибагливіший покупець придбає потрібний товар.  Найбільший асортимент рушників — кухонних, для ванної кімнати, сауни, пляжного відпочинку — на будь-який смак і вміст гаманця.

Оксана — економіст за освітою, Бурак — менеджер міжнародного туризму, тому здобуті знання знадобилося для започаткування підприємницької діяльності. Маркетингові ази співпраці з клієнтами поєднали з культурою спілкування і вмінням знайти підхід до покупця. Поставлене завдання —
забезпечити цікавий і недорогий продукт —  нині втілюють на практиці. Окрім імпортованої продукції, налагоджена співпраця й з українськими виробниками, які шиють з турецької сировини.

 

Уляна Лащівська.