Головна Духовне Різдвяна поїздка парафіян Хитрейок

Різдвяна поїздка парафіян Хитрейок

407
0

Упродовж двох вихідних, 30 січня та 6 лютого, діти, парафіяльна молодь та їхні батьки  разом із настоятелем храму Успення Пресвятої Богородиці с. Хитрейок о. Романом Малькевичем відбули прощу святинями Тернопілля. Дорогою всі молились, колядували та віншували.

На завершення цьогорічного різдвяного циклу парафіяни вирішили поклонитись новонародженому Ісусику у найбільшій шопці в Україні, яка знаходиться у храмі святого Петра і яку обслуговують отці Чину Братів Менших (францискани). Отець Антоній Твердохліб, один із священиків цього монастиря, розповів про задум спорудження унікальної шопки, єдиної в Україні. На запрошення отця ігумена всі прочани відвідали монастир, де мали змогу відчути гостинність і доброту отців і братів цієї спільноти, зокрема оглянули мінізоопарк на території монастирського подвір’я.

Із Тернополя прочани вирушили до музейно-меморіального комплексу «Рідна хата» Блаженнішого Патріарха і Кардинала Йосифа Сліпого, що у с. Заздрість. Надзвичайно цікава розповідь с. Зиновії, настоятельки монастиря, про життєвий шлях одного з найвидатніших українських діячів XX століття, а також гостинність, з якою приймали сестри ЧСВВ у монастирі, надавали всім відчуття однієї Божої родини.

Останнім відвідали прочани Марійський  центр у с. Зарваниці. Помолившись перед чудотворною іконою Богородиці, відвідали всі храми, що знаходяться на території комплексу, побачили живу та механічну шопки, придбали духовну літературу та набрали святої води.

Дякуючи Богу за гарно проведений день, усі повертались додому духовно піднесеними та щасливими.

о. Роман Малькевич, настоятель парафії у с. Хитрейках.