Головна Духовне Сулимівська школа та Віднівський дитячий садочок приймали у себе ікону Богородиці

Сулимівська школа та Віднівський дитячий садочок приймали у себе ікону Богородиці

521
0

Продовжуючи молитовну естафету «За мир в Україні», 19 – 20 лютого Сулимівська школа та Віднівський дитячий садочок приймали у себе ікону Богородиці.

До цієї зустрічі готувалася вся школа. З самого ранку школярі поспішали у красивих вишиванках до школи, щоб зустріти «найкращу вчительку, виховательку» — Пресвяту Богородицю, випрошуючи у неї ласк і заступництва про мир в Україні.

Учні разом із педагогами, батьками  та місцевим парохом о. Романом Малькевичем з особливим піднесенням і піснею зустрічали святиню на початку села, яку передала Звертівська школа, прийшовши аж в Сулимів із своїм парохом о. Романом Кравцем.

В одному із класів, який був переобладнаний в цей день у кап-личку, відслужили Молебень до Богородиці.

Опісля о. Роман звернувся із проповіддю, закликаючи всіх, особ-ливо дітей, яких Бог по-особливому вислуховує через їхні чисті серця, мобілізувати свої сили у молитві, не розчаровуватись і не падати духом, а вірити, що Всевишній почує наші молитви. Прославляючи Богородицю, всі присутні приклонилися перед святинею.

Наступного ж дня учні та педагоги спільно з о. Романом передали її в дитячий садок с. Відніва, де зустрічали її маленькі громадяни нашої держави.

Помолившись, діточки отримали благословення та пам’ятні іконки.

Подав о. Роман Малькевич.