Головна Духовне У Львові помолилися за загиблих захисників України

У Львові помолилися за загиблих захисників України

238
0

Сьогодні, 29 серпня, День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, перший заступник голови облради Євгеній Гірник та заступник голови Юрій Холод, заступниця керуючого справами облради Мирослава Туркало, разом з представниками громади Львівщини, родичами військовослужбовців помолилися за загиблими захисниками у Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла.

«За вісім років у нашій історії з’явилося багато трагічних днів. Таким днем є річниця Іловайської трагедії, 29 серпня 2014 року, коли цинічно було вбито наших хлопців. Ми зустрічаємося на панахидах і цим доводимо, що українці – велична нація, адже пам’ятаємо і шануємо наших Героїв – військовослужбовців і добровольців, які віддали життя за Батьківщину. У цьому велика відмінність між нами та нашими ворогами, які своїх людей, своїх воїнів не шанують. Українці ж зараз показують приклад мужності й великої єдності цілому світові», – наголосила Ірина Гримак.

Священнослужителі Гарнізонного храму з 2014 року вшановують пам’ять про мешканців Львівщини, які мужньо боронять Україну в багаторічній війні з росією. Капелани знайомі з юнаками військовослужбовцями ще з років їхнього навчання у Львівському ліцеї імені Героїв Крут, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Як відомо, 29 серпня 2014 року, порушивши досягнуті домовленості та норми міжнародного права, росіяни цинічно розстрілювали впритул українських військових, які виходили з так званого Іловайського котла. Указ про відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України підписано Президентом 24 серпня 2019 року.