Головна Право «Готуємося до школи разом»: поліцейські Львівщини закликають небайдужих долучитися до благодійної акції...

«Готуємося до школи разом»: поліцейські Львівщини закликають небайдужих долучитися до благодійної акції для школярів

97
0

Під час акції буде зібрано шкільне приладдя для дітей-переселенців, вихованців інтернатів та сиротинців, а також дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Акція відбудеться завтра, 30 серпня, від 11.00 до 14.00, на площі перед головним корпусом Львівського Національного університету ім.І.Франка (вулиця Університетська, 1), де будуть встановлені спеціально обладнаний контейнер та стійка для збору благодійної допомоги.

Усі зібрані речі, шкільні набори, книжки, канцелярське приладдя будуть передані дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Крім того, співробітники Головного управління Національної поліції у Львівській області, а також патрульні поліцейські проведуть з дітьми  інтерактивні заняття, під час яких нагадають Правила дорожнього руху та правила безпечної поведінки у побуті чи школі, продемонструють службову техніку. Усі охочі зможуть приміряти обладунки поліцейських, посидіти у службовому автомобілі, зробити фотографії.

Долучайтеся! Допоможемо дітям разом!

Відділ комунікації поліції Львівської області