Головна Духовне У Львові вшанували Героїв Небесної Сотні

У Львові вшанували Героїв Небесної Сотні

311
0

У вівторок, 23 серпня, на Меморіалі Героїв Небесної Сотні зібралися представники влади, громадськості, волонтери, родичі Героїв, священнослужителі, депутати Львівської обласної, міської, районних рад. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських Героїв, спільно виконали Державний Гімн України та урочисто підняли на щоглу Державний Прапор України.

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак зазначила, що дуже важливо пам’ятати кожного, хто віддав життя за майбутнє нашої держави. Герої не дозволили розтоптати стяг, який символізує Гідність і незламність українців.

«Герої пробудили у нас віру, дали нам шанс жити у демократичній державі. Своїми вчинками вони вселили в наші серця ще більшу любов до України, зміцнили й об’єднали нас. Завдяки українським Героям увесь світ знає про наш народ, захоплюється і вірить в нас. Сьогодні з нами правда і справедливість. То ж бажаю надалі незламної віри й перемоги. Перемога обов’язково буде за нами, а наш синьо-жовтий стяг майорітиме на головних площах країни», – наголосила Ірина Гримак.

Голова Львівської обласної ради подякувала родинам Героїв Небесної Сотні за їхню жертву, а також усім новітнім борцям за Україну, кожному, хто щодня робить усе можливе, щоб забезпечити фронт і тил.

«Наш дух – найголовніша зброя. Бережімо його стійким і сильним, – звернувся до присутніх дисидент, правозахисник Мирослав Маринович. – Я схиляю голову перед родинами, які втратили своїх близьких, перед вашим болем. Але хочу запевнити, що ця жертва недаремна. Вона дозволяє розправитися з величезним злом. Ми всі разом стоїмо у цій боротьбі».

Завершуючи зустріч, присутні запалили біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні символічні лампадки пам’яті.