Головна Духовне У центрі митрополита А. Шептицького відбулось засідання круглого столу

У центрі митрополита А. Шептицького відбулось засідання круглого столу

380
0

“Станьте тією зміною, яку хочете здійснити!”

У Центрі Митрополита А. Шептицького відбулось засідання круглого столу. У ньому взяли участь лідери християнських спільнот та очільники громадських рухів. Основне питання — християнська єдність. Головні виклики: «Чи є в суспільстві криза духовності? Хто винуватець цього? І що робити?».

У час Великого посту ми повинні дати собі відповіді на ці запитання. Бо суспільство емоційно збуджене. Світ наповнений карнавалом містифікацій, маніпуляцій… Змішують зло із добром. Світло із темрявою. Бога із дияволом… «І людина не має правдивої інформації. Уже нема. А значить вона не може прийняти правильного рішення», — прокоментував ситуацію професор УКУ, президент Інституту релігії та суспільства» Мирослав Маринович.

Тому саме зараз християни повинні продемонструвати чітку консолідацію та відповідальність. «Нам не потрібно вчитись якихось нових звичок, — каже очільник партії «Духовна Україна» Юрій Путас. — Бо це ми, «західняки», дали Україні найбільшу кількість «майданівців, волонтерів та капеланів. Це наш кожний дім і кожну хату об’єднало бажання допомогти іншому. От і зараз не дорікаймо і не сварімо, а підтримаймо тих, хто зневірений. Наша команда «Духовної України» підтримує і буде підтримувати культурні та духовні проекти, що нагадують людям: хто ми насправді?

Наразі ми підтримуємо і пропагуємо християнський театр «Еммануїл» та аматорський театр педагогів із Городоцького району. Ці театри демонструють духовні вистави про Андрея Шептицького та його брата Климентія. Про історію нашої боротьби за незалежність країни,
за віру, за гідне право кожного українця бути собою».

«Єднаймось. Допомагаймо один одному, — каже організатор круглого столу Вадим Гагарін. — А «Духовна Україна» просить усіх доєднатися до нас з пропозиціями і разом творити добрі справи. Бо тільки вони свідчать про нашу духовність і нашу справжню любов. І перефразуємо вислів Махатми Ганді:«Станьмо самі тією зміною!».

Телефон для пропозицій — 0505108337.

Марта ЛІСНА