Головна Духовне У Жовківській загальноосвітній школі проводився тиждень духовності

У Жовківській загальноосвітній школі проводився тиждень духовності

497
0

У Жовківській загальнооствітній школі І-ІІІ ступенів №1 від 13 до 19 березня 2017 року проводився тиждень духовності під гаслом: «Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори – це віра й наука» (патріарх Йосиф Сліпий).

Під проводом пароха храму св. Йосафата о. Михайла Ткачіва та о. Василя Кметя щоденно учні й  педагоги молилися у наміреннях, визначених на кожен день.

Із  нагоди тижня духовності у школу за-вітав єпископ Михаїл Колтун, який розповів про життя захисників України в зоні АТО, їх духовних провідників-капеланів, а про роль щирої дитячої молитви архипастир зазначив: «Вашими молитвами будуть рятуватися наші воїни, буде кріпнути їхній дух. Вони будуть набиратись сили, бо знатимуть, кого захищають. Я надіслав повідомлення в зону АТО, що ми сьогодні молимося у всіх школах за вояків, щоби Бог їх беріг в тих страшних загрозах для їхнього життя…».

У цей день для школярів були запропоновані такі теми – намірення: за нашу Батьківщину Україну; за мир, злагоду і процвітання у ній; за всіх воїнів, які ціною свого життя захищають нас; за тих, які постраждали у війні; за навернення ворогів нашої держави.

У рамках тижня духовності в школі проходили різноманітні заходи: духовне слово священика згідно молитовних намірень; читання молитов учнями школи; оформлення приміщень школи цитатами Святого Письма та видатних людей.

Із метою осягнення духовнї краси, застановлення під час Великого посту над своїм життям, вчинками, словами з учнями 6-Б класу було проведено свято «Добро і зло у нашому житті».

Спільно з учнями 8-х та 11-х класів проводилися тематичні лекції: «Молитва як спілкування християнина з Богом», «Милостиня як вияв любові до ближнього», «Піст – засіб морального вдосконалення та духовного очищення».

Закінчився тиждень духовності спільною молитвою у храмі св. Йосафата, де о. Василь Кметь благословив та окропив свяченою водою педагогів та учнів школи.

Ірина СИРОТЮК,

учитель основ християнської етики Жовківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.