Головна Духовне У Жовкві відкрито кімнати смутку

У Жовкві відкрито кімнати смутку

1345
0

Бути надійним помічником в тяжкі хвилини — таким гаслом керувався директор ТВГ «Росана» Ростислав Гапон, який два роки тому узявся втілити у життя ідею створення у нашому місті достойного та важливого доповнення до салону ритуальних послуг — кімнат смутку. Це вже давно стало необхідністю у великих містах, де проведення людини в останню дорогу з багатоповерхівок було нелегкою ношею для скорботної родини.

Віднедавна місто теж має такі спеціально облаштовані приміщення. 20 вересня відбулось відкриття та посвячення двох кімнат смутку та магазину ритуальних товарів при жовківському морзі (вул. Шпитальна, 54 а, тел. 067-332-13-78). Тут можна отримати повний комплекс ритуальних послуг, а також скористатися транспортними послугами (спеціально обладнаного автомобіля) з чи до моргу, орендувати кімнати смутку для парастасу й на час, потрібний для прощання з померлими, а також придбати ритуальні товари за зниженими цінами.

На відкриття та освячення новозбудованих приміщень прибули о. Михайло Ткачів, заступник голови РДА Любов Дунець, начальник відділу комунального майна райради Зоряна Савіцька, директор КНП ЖРР «Жовківська ЦРЛ» Ігор Шевців, працівники ТВГ «Росана» та директор Ростислав Гапон, а також медичні працівники.

У подячному слові присутні згадали й ексголову РДА Надію Щур, що немало років виношувала ідею створення подібного закладу у Жовкві. Ростислав Гапон дякував усім, хто доклався до створення ритуального закладу з повним переліком потрібних послуг.

Наш кореспондент