Головна Духовне У Малехові освячено каплицю

У Малехові освячено каплицю

247
0

У військовій частині А-1587, що розташована у Малехові, освячено каплицю в честь архистратига Михаїла.

Чин освячення здійснив єпископ Михаїл Колтун у співслужінні з о. Ігорем Боднарем, деканом Дублянським, та місцевими душпастирями. Архиєрей закликав ріднитися і єднатися довкола святині, щоб наше життя духовно зростало: «Хай Господь благословить нас, наші молитви прийме, наші добрі бажання почує, щоби ми могли почувати себе щасливими і впевненими».

Полковник Михайло Петрович Сап’ян, командир частини, розповів, що колектив складається з особового складу і працівників. Тож першою ідеєю для створення каплиці було єднання колективу. Вибір місця – найближче до щоденного руху. Каплиця названа іменем покровителя архистратига Михаїла, бо ця частина була створена в Києві, і до сьогодні  військові мають за покровителя архангела Михаїла.  На емблемах і на почесних відзнаках був зображений Михаїл, тому вибір назви каплиці є невипадковим. «Ця каплиця є осередком нашого поєднання і душевного спокою, бо надихає нас, військовослужбовців, на щоденну сумлінну працю. Проходячи біля цього маленького храму, кожен буде з піднесенням починати і закінчувати трудовий день. А у свята тут ми зможемо урочисто їх відзначати», – наголосив полковник.

До слова, військова частина вже три роки поспіль є кращою у технічному забезпеченні, і спорудження каплиці примножує її досягнення.

Будівництво каплиці розпочалося у 2011 році. Серед доброчинців, яких нагороджено подячними грамотами, чимало військово-службовців та цивільних працівників частини.

Прес-служба єпархії.