Головна Духовне У м. Рава-Руській відбувся тиждень духовності

У м. Рава-Руській відбувся тиждень духовності

250
0

 «Улюблені, — любім один одного, бо від Бога любов, і кожен, хто любить, родився від Бога та відає Бога». Ці слова зі Святого Письма найкраще передають настрій, який панував у Рава-Руській ЗОШ № 1. Адже з 16 до 20 березня тут відбувся тиждень духовності.

Організатором проведення цього заходу став вчитель основ християнської етики Іванна Володимирівна Бурда. Розпочався тиждень духовності з короткої лінійки, на якій був присутній настоятель церкви Вознесіння Христового о. Роман Улицький. І злетіла до небес щира дитяча молитва за Україну, за рідну школу; до кожного серця полинуло привітне слово о. Романа. Адже саме молитва для нас, християн, має стати першим кроком у новий день.

Вся школа була залучена до тижня духовності. Діти переглядали кінофільми про життя Ісуса Христа і Десять Божих Заповідей, молодші школярі прикрасили шкільні коридори малюнками на тему «Біблія очима дітей», а старші учні — плакатами на тему: «Найкращий день у моєму житті». Також у шкільній бібліотеці було організовано книжкову виставку «Людина починається з добра». На великих перервах в ефірі  шкільного радіо звучали молитви із відповідними намірами на кожний день, звернені до Бога. Вінцем тижня духовності стала Хресна дорога, яку відправили діти разом з  о. Іваном Іваничком та о. Михайлом Гнідцем у церкві  Святого Великомученика Юрія.

Віримо, що зерна доброти проростуть в дитячих серцях. І хай допоможе нам у цьому Господь! Адже саме через брак віри і милосердя іде зараз хресною дорогою наш народ, який змушений взяти в руки зброю, щоб захистити свій дім.

Тож творім добро не лише в час посту! Адже тільки молитва, яка лине із доброго серця, буде вислухана.

Я. Вовк, бібліотекар Рава-Руської ЗОШ № 1.