Головна Економіка Підприємці — «спрощенці» 2 та 3 груп, які придбають касові апарати до...

Підприємці — «спрощенці» 2 та 3 груп, які придбають касові апарати до 1 липня, звільняються від перевірок

184
0

Для платників 2 та 3 груп спрощеної системи оподаткування, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платників єдиного податку 1 групи, передбачено звільнення від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО до 1 січня 2017 року. Такі зміни передбачені Законом України від 28.12.2014 р. № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

Як відомо, починаючи з 1 липня 2015 року, фізичні особи – підприємці — платники єдиного податку третьої групи зобов‘язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій. З 1 січня 2016 року РРО застосовуватимуть всі платники єдиного податку, крім платників  першої, другої і третьої груп при здійсненні діяльності на ринках, продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі.

Платникам єдиного податку фізичних осіб – підприємцям третьої та другої груп необхідно звернутися до Центрів сервісного обслуговування та придбати необхідні моделі РРО, відповідно до виду діяльності.