Головна Духовне В Жовкві буде збудовано новий храм Усіх святих українського народу

В Жовкві буде збудовано новий храм Усіх святих українського народу

380
0

Ще одна святиня на славу Божу

Цими літніми днями, в місті Жовкві відбулася приємна подія для всієї Української греко-католицької церкви. В районі вулиці Равської було освячено хрест під будівництво нового храму Усіх святих українського народу.

Хрест встановлено за сприяння о. Степана Висоцького та жителів нового житлового кварталу. Величі події надало прибуття священнослужителів на чолі з владикою Сокальсько-Жовківської єпархії о. Петром Лозою.

Єпископ Петро під час проповіді до вірян відзначив, що  “сьогоднішній день є для нас достатньо трепетним, хвилюючим, радісним та з багатьма запитаннями. Але все це перемагає віра в те, що добра справа та намір здійснити на славу Божу матиме успіх. Кожна людина завжди хвилюється, чи вийде в неї щось, чи встигне побачити, особливо, коли це стосується будівництва храму. Сьогодні нам Господь показує свою велич та силу — перемогу успіху справи. Ваша віра привела вас, дорогі мої, сюди, щоб подивитися та бути свідками початку величного дійства — побудови ще одного храму”, — наголосив владика УКГЦ.

Мабуть, Господом Богом було визначено місце для зведення нової церкви. Недалеко проходить автошлях, і храм буде проводжати та зустрічати подорожніх. Так, по-різному живеться сьогодні людям: з труднощами, випробуваннями та радощами, буденними проблемами і святковими подіями — але без Божого дому життя їх немислиме.

Зоряна ГУМНИЦЬКА