Головна Духовне В Жовкві відбулося храмове свято

В Жовкві відбулося храмове свято

598
0

Храмове свято Матері Божої

7 жовтня у костелі св. Лаврентія в Жовкві відбулося храмове свято Матері Божої Святої Вервиці. Урочистість очолив ректор Вищої Духовної Семінарії у Львові (Брюховичах) о. Петро Бжеський.

У Службі Божій взяли участь віряни, священики із жовківського деканату, гості з Польщі, душпастирі з УГКЦ, отці василіяни та сестри-домініканки. Опісля центральніою площею міста пройшла євхаристійна процесія,  під час якої  віряни із священиками молились вервицю українською і польською мовами. Біля фігури Матері Божої всі отримали благословення Пресвятими Дарами. На завершення Євхаристії
о. Петро освятив та вручив розарії дітям, які готуються до Першого Святого Причастя.

Варто зазначити, що у переддень свята, 6 жовтня, у костелі відбувся концерт капели бандуристів «Карпати» зі Львова та народного ансамблю «Подлєсянкі» з Силезії, за підтримки “Туристичного інформаційного центру” та музею “Жовківська вежа”.

Із 1997 року в храмі вшановують образ Матері Божої Святого Розарію — копію чудотворної ікони з колишнього жовківського домініканського костелу (сьогодні храм Святого Священномученика Йосафата), оригінал якої знаходиться у монастирі домініканців у Варшаві. Святіший о. Йоан Павло II освятив корони жовківського образу у Львові 2001 р.

о. Андрій ПЕКАНЕЦЬ