Головна Духовне Жовківська міліція – з народом!

Жовківська міліція – з народом!

227
0

У вівторок, 18 лютого, коли силовики знову намагалися розігнати Майдан, у столиці держави знову пролилася кров, жовківчани зібралися у центрі міста, біля фігури Матері Божої. Священики разом із громадою Жовкви помолилися за упокій душ загиблих активістів Майдану.

о. Василь Батюк та о. Петро Бранець засудили у промовах злочинні накази і дії їх виконавців, які порушили Заповідь Господа «Не вбивай!» і посягнули на Богом дане життя. Тільки спільна молитва, рішучі і зважені кроки порозуміння, розумні вчинки можуть зупинити кровопролиття.

Голова Жовківської районної ради Тадей Швай озвучив протокол спільної наради особового складу Жовківського РВ ГУМВСУ, голови Жовківської районної ради, міського голови м. Жовкви, начальника Жовківського МРВ УСБ України у Львівській області про спільне дотримання конституційних прав і свобод громадян, забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян у Жовківському районі. Подаємо протокол спільної наради.

ПРОТОКОЛ спільної наради

19 лютого 2014 року                                                                      м.Жовква.

Присутні: особовий склад Жовківського РВ ГУМВСУ Голова Жовківської районної ради Швай Т.І.

Міський голова м.Жовкви Вихопень П.Б.

Начальник Жовківського МРВ УСБ України у Львівській області Федорович В.М.

Порядок денний:

1. Про координацію всіх сил на спільне дотримання конституційних прав і свобод громадян, забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян в Жовківському районі.

ВИСТУПИЛИ: Голова Жовківської районної ради Швай Т.І.

Міський голова м.Жовкви Вихопень П.Б.

Начальник Жовківського МРВ УСБ України у Львівській області Федорович В.М.

Начальник Жовківського РВ ГУМВСУ у Львівській області Овчаренко B.C. щодо неухильного дотримання конституційних прав і свобод громадян, забезпечення охорони громадського порядку та безпеки в Жовківському районі, дотримання працівниками міліції Присяги працівника органів внутрішніх справ України.

ВИРІШИЛИ:

  1.  Працівникам Жовківського РВ ГУМВСУ суворо дотримуватись вимог Присяги працівника ОВС та чинного законодавства України, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, забезпечення охорони громадського порядку в Жовківському районі.
  2.  Працівникам Жовківського РВ ГУМВСУ у Львівській області стояти осторонь політичних процесів в Україні, не брати участь у застосуванні сили до мирних акцій протестів громадян.

Голова Жовківської районної ради Швай Т.І.

Міський голова м.Жовкви Вихопень П.Б.

Начальник Жовківського РВ ГУМВСУ

у Львівській бласті   Овчаренко B.C.

Начальник Жовківського МРВ УСБ України

у Львівській області Федорович В. М.