Головна Економіка 15 січня у Жовкві відкрилось представництво німецької компанії STO

15 січня у Жовкві відкрилось представництво німецької компанії STO

341
0

У місті Жовкві відкрилося представництво німецької компанії STO, яка займається виготовленням і реалізацією якісних і екологічно чистих будівельних матеріалів. На вулиці Лісній, 2 в, де знаходиться офісний центр продажу, «висадився польський десант» на чолі з високоповажним Президентом «SТО-Польща» паном Яцеком Вознічкою і директором з торгівлі паном Збігневом Голіком. Без підтримки і допомоги на кожному етапі втілення проекту польськими представниками компанії, навряд чи вдалося б його реалізувати. Відтак, вони і перерізали червону стрічку, давши старт роботі першого на Західній Україні представництва «STO-Expert».

Мер міста Жовкви Петро Вихопень привітав компанію, нагадав, що у 1890 році німецький підприємець Лілієн заклав у місті завод гутного скла, чим дав роботу мешканцям на століття. Тому, – зазначив міський голова, – ми раді вітати нове підприємство, яке послужить розвитку міста в нових умовах децентралізації, створить нові робочі місця, стане прикладом для інших.

Із прийдешнім Новим роком та з Різдвяними святами гостей прийшов привітати шкільний вертеп зі щедрівкою і колядкою! Хай же Новонароджений Ісус подасть Своє благословення на добрий початок спільної справи та на подальшу успішну співпрацю!

На захід були запрошені представники бізнесових кіл, які працюють у будівельній сфері, архітектори, дизайнери, які з професійною цікавістю ознайомились представленими у відділі продажу зразками продукції STO.

Потім гості вирушили в готель «Варшава» для продовження церемонії урочистого відкриття представництва STO-Expert.

Керівник українського підрозділу розповів, як виникла ідея відкриття STO-Expert на Західній Україні і подякував усім, причетним до цього, особливо вельмишановному Президенту «SТО-Польща» пану Яцеку Вознічці і директору з торгівлі пану Збігневу Голіку. Польща завжди підтримувала Україну і на знак вдячності і приязні присутні гості слухали виступ пана Збігнева Голіка польською мовою. Пан Збігнев розповів про розвиток системи STO у світі і продемонстрував приклади використання будівельних матеріалів. Неабияку цікавість викликали випробування на міцність, після завершення виступу всі бажаючі мали можливість повправлятися з молотком і особисто перевірити відому німецьку якість.

Святкування і обговорення перспектив співпраці продовжилось у неофіційній невимушеній формі за гостиною. Музичний супровід надала кавер-група «Мішель», ведучою заходу була чарівна Тетяна Джумак.

Яніна ТАРАСІВ.