Головна Економіка Чверть століття на ринку дорожньої галузі працює підприємство ПП”Рома”

Чверть століття на ринку дорожньої галузі працює підприємство ПП”Рома”

687
0

“Щоб їздити без тривоги, ми будуємо найкращі дороги” — таким девізом керується приватне підприємство “Рома” (керівник Роман Демчина), яке активно прокладає і ремонтує автомобільні дороги державного та місцевого значення нашого регіону та за його межами.

За чверть століття, ставши  успішною компанією, під умілим незмінним керманичем, воно динамічно розвивається та впевнено крокує до нових вершин. Засновник підприємства разом із кваліфікованим колективом на початку своєї діяльності поставив собі за мету — його компанія стане однією з провідних дорожньо-будівельних компаній району та області.

Як відомо, шлях до успіху завжди складний, тернистий і передбачає подолання перешкод. При цьому головне завдання полягає не лише в завоюванні визнання й авторитету, а й в утриманні лідируючих позицій впродовж тривалого часу. “Рома” постійно на шляху самовдосконалення: намагаючись іти в ногу із часом, освоює й застосовує на практиці нові прогресивні технології ремонту та будівництва доріг, оновлює парк техніки найсучаснішими машинами. Керівник підприємства, депутат обласної ради Роман Демчина, попри високий статус народного обранця Львівщини, який додає нових прав та обов’язків, а отже вимагає зусиль і клопотів, насамперед, дбає про людей, їх матеріальне забезпечення, приділяє особливу увагу підвищенню їх кваліфікації.

Міцні партнерські стосунки підприємства “Рома” із постачальниками дозволяють враховувати всі побажання замовників, які не один рік плідно співпрацюють із підприємством, що виступає підрядником на важливих об’єктах.

ПП «Рома» — це велика та міцна родина, що спрямовує свої зусилля на досягнення найвищих результатів. Це команда професіоналів, які постійно вдосконалюють свої фахові знання. Щоразу, якщо випадає нагода, вони беруть участь у міжнародних виставках, семінарах, конференціях, аби запозичити чи придбати нове для свого підприємства. Це справжній лідер дорожньої галузі Львівщини, який здатний виконувати роботи будь-якої складності з будівництва, реконструкції, капітального і поточного ремонту автомобільних доріг.

Маємо підстави для поваги, пошани і гордості за підприємство, людей, які у ньому працюють. Віримо, що настане той день, коли наші шляхи матимуть
статус європейських, де левова частка діяльності у цій сфері належатиме ПП “Рома”.