Головна Політика Інтереси громад Жовківщини відстоюватиме місцевий депутат

Інтереси громад Жовківщини відстоюватиме місцевий депутат

395
0

Згідно з новим адміністративно-територіальним устроєм, Жовківський район (за винятком Дублянської міської та Малехівської, Грядівської, Великогрибовицької, Зашківської і Купичвільської, Боянецької сільських рад) увійшов до складу новоутвореного Львівського району. Створені на території Жовківського району об’єднані громади Рави-Руської, Жовкви, Добросина з Магеровом та Куликова обирали депутатів Львівської обласної ради у територіальному виборчому окрузі, який налічував майже 290 тис. виборців.

На виборах до Львівської обласної ради найбільше симпатиків виявилось у ПП «Європейська Солідарність». Цю політичну силу представлятимуть 28 депутатів. По 9 депутатів — від  «Слуги Народу» та «Самопомочі», по 7 — від «Батьківщини» та «Голосу», по 6 — від  «Свободи», «Української Галицької Партії», «Народного Руху України» та «За Майбутнє».

Представників від Жовківського району матимуть кілька політичних сил, однак не всі вони проживають на його території. Серед  депутатів, які обрані до Львівської обласної ради виборцями згаданих Куликівської, Добросинсько-Магерівської Рава-Руської, Жовківської, а також Бібрської, Великолюбінської, Глинянської, Городоцької, Давидівської, Жовтанецької, Зимноводівської, Кам’янко-Бузької, Комарнівської, Мурованської, Новояричівської, Оброшинської, Перемишлянської, Підберізцівської, Пустомитівської, Сокільницької, Солонківської, Щирецької громад, мешканцем Жовківщини є лише один  — Роман Іванович Демчина. Він родом із Рави-Руської, представник ПП «Європейська Солідарність», ось уже чверть століття очолює ПП «Рома».

Цьогорічні місцеві вибори показали масштабну політизацію виборчого процесу. Та ми реально хочемо миру і добробуту в країні та затишку у своїх оселях. Сьогоднішнє суспільство потребує конкретних змін.

Саме Роман Іванович Демчина, наш земляк, за якого віддали свій голос 7 тис. 139 виборців округу — є тим місцевим лідером та відповідальним господарником. Своїми конкретними справами та успішним досвідом він підтвердив, що може працювати на благо суспільства та забезпечити життєдіяльність громад, зуміє вивести наш регіон на високий щабель, де пріоритетом є захист земляків і забезпечення розвитку рідного краю.

Приватне підприємство «Рома» вже чверть століття надає послуги населенню не тільки Жовківщини, а й всієї Львівської області. Його залізобетонні декоративні огорожі та бруківка прикрашають не одне господарське подвір’я. А дорожнє покриття — надійне і стійке. Сам керівник — відповідальна, наполеглива, самовіддана людина. Він дійсно любить свою роботу і, звичайно, дбає за своїх підлеглих. А ще він — справний підприємець, який сплачує чималі податки у місцевий бюджет. Технікою — на сьогодні це більше ста одиниць, яка знаходиться на балансі підприємства, користується більшість сільських та селищних рад регіону. Неодноразово ПП «Рома», і особисто Роман Іванович, допомагав воїнам ООС (АТО). А трагедія чотирирічної давності, яка сталася на Грибовицькому сміттєзвалищі, об’єднала усіх небайдужих.
Підприємець особисто, чи не цілодобово, перебував на місці загальнонаціонального екологічного лиха, допомагав, чим міг.

Він завжди говорить чітко й справедливо, конкретно про реалії, в яких побутуємо. Найбільше прагнення підприємця — покращення благоустрою жителів регіону. І, насамперед, — це якісні, надійні дороги.

Так, незважаючи на непросте фінансове становище в дорожній галузі, ним, як професіоналом, проведена велика робота щодо створення безпечних умов дорожнього руху як на Жовківщині, так і на Яворівщині, Сокальщині тощо. Як правило, підприємство працює за результатами тендерів. Усі кошти, які надходять згідно з укладеними договорами, освоюються в повному обсязі, що дає змогу якісно та вчасно
завершувати роботи.

Сьогодні з певністю можна сказати, що ПП «Рома» на чолі з добросовісним керівником Романом Демчиною — справжній лідер дорожньої галузі не тільки на Жовківщині, а й в області, яке здатне виконати роботи будь-якої складності з будівництва, реконструкції, капітального і поточного ремонту автомобільних доріг, звичайно, використовуючи лише інноваційно-прогресивні методи й матеріали.

Вікторія ГЛАДУН