Головна Економіка Для людей з особливими потребами

Для людей з особливими потребами

679
0

У Куликові активно функціонує українсько-данське підприємство «Гульдманн-Україна». Воно забезпечує робочими місцями населення, а також свою продукцію постачає в усі куточки світу.

Спільне українсько-данське підприємство «Гульдманн-Україна» спеціалізується на виготовленні медичного, хірургічного і ортопедичного обладнання. Фірма також забезпечує людей з особливими потребами металевими конструкціями, підйомниками, гамаками.

Виробничий підрозділ групи «Гульдманн-Україна» у Куликові функціонує з 2004 року, а сама компанія у Данії — з 1979 року. Свою роботу данське підприємство розпочало, коли місцевий підприємець, який постачав обладнання для лікарень, запропонував підйомник, який би значно полегшив переміщення інвалідів. Із часом компанія почала розвиватись, збільшився попит, відповідно збільшився спектр підйомників. Почали виготовляти медичні ліжка, засоби для переміщення пацієнтів, переносні пандуси, пандуси для будинків, піднімальні платформи, крісла-гамаки.
— У нас є два підрозділи: металообробний і швейний, — зазначив директор ТОВ «Гульдманн-Україна» Тарас Юринц. — До 2010 року крісла-гамаки шили підрядники у Китаї, але тепер ми перебрали роботу в Україну. У цьому випадку нам на руку спрацювало географічне розташування, що дозволяє оперативно доставляти продукцію замовнику.

Починали із 20 працівників, які виготовляли деталі до медичних ліжок. Сьогодні продукція і кількість кадрів значно збільшились. Зараз ми забезпечуємо роботою близько 90 людей. Наш продукт має подвійного споживача: з однієї сторони це хворий, з іншої — ті, які його обслуговують. Наші підйомники розроблені з десятирічною перспективою і не потребують додаткового обслуговування під час їхнього щоденного використання. Серед підйомників для медичних установ куликівська продукція є кращою у світі, що підтверджують щороку зростаючі продажі.

Сьогодні компанія має 9 офісів для збуту продукції: у Данії, Італії, Франції, Німеч-чині, Швеції, Англії, три офіси у Сполучених Штатах Америки та один у Канаді. Решта частин світу покривається продажами через мережу дистриб’юторів. Планували відкрити офіс в Україні, але у нас ринок реабілітації, на жаль, як такий відсутній. Зі слів лікарів, при сьогоднішньому обмеженому фінансуванні найперше закуповують обладнання для діагностики, щоб визначити причину захворювання. На жаль, реабілітація відсувається на задній план і практично не отримує уваги і розвитку. В Україні нашу продукцію реалізує київська компанія «Медилайн». Пройшовши відповідне навчання у Данії, місцевий дистриб’ютор отримав необхідні знання для продажу і монтажу нашого обладнання в українських лікарнях.

Компанія неодноразово допомагає людям із обмеженими можливостями. Так у Лікарні швидкої медичної допомоги у Львові (на вул. Топольній) обладнано кабінет реабілітації, у якому люди з травмою спини можуть відновлювати навики ходьби. За допомогою компанії «Медилайн» були встановлені підйомники у військовому госпіталі у Києві. У трускавецькому центрі спинальників «Вернигора» підйомники розміщені у басейні, спортзалі та джакузі.

Пандуси «Гульдманн» встановлені у таких визначних місцях як Королівський палац у Копенгагені (Данія) та Собор Паризької Богоматері (Франція).
— У планах — збільшення виробництва, залучення кваліфікованих інженерів до розробки продукції, створення нового підрозділу, — ділиться Тарас Юринц. — Сьогодні ми запрошуємо на роботу інженерів-конструкторів, інженерів-технологів зі знанням англійської мови, зварювальників, фрезерувальників, токарів, штампувальників, швачок. Ми забезпечимо гідну заробітну плату і належні умови праціі.

Уляна КОПОТЬ.