Головна Економіка Дороги Жовківського району покращуються

Дороги Жовківського району покращуються

546
0

Наближається День автомобіліста. Для працівників дорожньої галузі рік, що минає, був непростим, але роботи на найважливіших об’єктах будівництва та ремонту не зупинялися. Спільними зусиллями дорожники району наполегливо і професійно здійснювали все можливе для збереження автомобільних доріг, а також втілювали в життя нові проекти.

Як і минулоріч, напередодні свята ми вирішили звернути увагу на  приватне підприємство «Рома», яке прокладає і ремонтує «дорожні артерії» державного та місцевого значення в Львівській області та, зокрема, району.

о змінилося за рік на підприємстві? На яких об’єктах виконувалися роботи, і яких результатів вдалось досягти? На чому буде зосереджена увага в наступному році? З якими проблемами сьогодні зіткнулися?  На ті та низку інших запитань ми почули відповіді від керівника, депутата Львівської обласної ради Романа ДЕМЧИНИ.

— Наша компанія — одна зі «старожилів» району. Сьогодні жоден працівник не може уявити свою роботу без допомоги колективу, адже ми працюємо оперативно, швидко та надійно. Це один злагоджений механізм. Робота в «Ромі» напружена, тому і тримає усіх завжди в тонусі. На відміну від інших підприємств, на одному місці наші водії знаходяться мало. А для тих, хто полюбляє романтику дороги, це найбільш оптимальне місце роботи. У нас багато відряджень — по всій Львівській області. В компанію не потрапляє абихто. Кожен водій має пройти випробувальний термін, довести свій професіоналізм, продемонструвати досвід або ж здатність до швидкого навчання. Той, хто з нами, для нас є професіоналом, який володіє трьома «К»: контролем, концентрацією, комунікацією.

Варто зазначити, що на підприємстві гостро стояло питання, пов’язане із дефіцитом кадрів і не лише інженерно-технічних працівників, а й звичайних робітників. Як вихід, ми почали залучати молодь, деяких скеровувати на навчання, і сьогодні маємо фахівців для покращення дорожньої мережі Жовківщини.

Цьогоріч  за десять місяців, незважаючи на непросте фінансове становище в галузі,  нами проведена вагома робота щодо створення безпечних умов дорожнього руху. Наш колектив працював чітко й злагоджено, роблячи все від нього залежне, ба більше, щоб виконати зобов’язання на стовідсотково.

До питань ремонту та реконструкції автомобільних доріг малих населених пунктів Львівської області, зокрема Жовківщини,  цьогоріч найбільше була прикута увага нашого підприємства. Завдячуючи очільникам, виділено кошти з державного бюджету (обласного та районного) на відновлення, в тому числі на поточний ремонт таких доріг: Коцурів — Гринів (Пустомитівський район, 2,8 км суцільного асфальту в два шари); Воля-Гамулецька — Малі Підліски (Жовківський район, 0,6 км); Миколаїв-Городжів-Жовква-Кам’янка-Бузька-Бірки — 11 км; Сілець — Соснівка (Сокаль-
ський район, 0,9 км); Рава-Руська — Гайок (Сокальський район, 14 км); Боянець — Купичволя — 1,5 км; Жовква-Моротин-Сулимів — 1 км; Грибовичі — Дубляни — 0,5 км; Рава-Руська — Магерів — 2,2 км; Любеля — Крехів (с. Добросин) — 1,3 км; Куликів — Костеїв — 0,8 км; Немирів — Добросин (с. Городжів) — 1,6 км. Доречно сказати, що цьогоріч ще планується, звичайно, якщо Укрзалізниця надасть вагони (!?!), зробити 20 км дорожнього покриття на відтинку Рава-Руська — Гайок як з Жовківського, так і Сокальського районів.

Потрібно зауважити, що, як майстер без інструментів, так і дорожник не може працювати без належного технічного забезпечення. Радує те, що автопарк ПП «Рома» поповнився фрезою, 4 катками, 7 самоскидами, гудронатором, мінінавантажувачем, трактором з мульчиватором. Уся техніка закуплена за лізингом, сьогодні це значно зменшує витрати підприємства, адже необхідну техніку досі  ми брали в оренду.

Нещодавно я мав честь побувати в компанії Caterpillar на презентації нової високотехнологічної лінійки гідравлічних екскаваторів для будівництва автомобільних доріг. Цей досвід дозволить у майбутньому впровадити інноваційні технології в життя і в нас, над чим ми і працюємо.

Основне наше завдання на 2018  рік — це продовження ремонту та утримання мережі доріг загального користування щодо забезпечення якісного транспортного сполучення населених пунктів із районними та обласними центрами.

Із нагоди професійного свята Дня автомобіліста бажаю колегам терпіння та витримки. На жаль, недостатнє фінансування дорожньої галузі не дозволяє підтримувати всі дороги в належному стані, але я певен, що наші дорожники зроблять все від них залежне для того, щоб результати їхньої роботи були якомога вагомішими.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.

Від редакції. Вітаємо п. Романа і його колектив із професійним святом. Зичимо і в подальшому, попри труднощі, вносити вагому лепту в розвиток дорожньої господарки району.