Головна Економіка Перевізники Львова готують пасажирам подарунок на Новий рік

Перевізники Львова готують пасажирам подарунок на Новий рік

940
0
подорожчання проїду у Львові
подорожчання проїду у Львові

Депутат Львівської міськради, член постійної комісії із питань  інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Андрій Карбовник заявляє, що вартість проїзду у міських маршрутках зросте з 1 січня.

Про це він розповів під час прес-конференції сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Як відомо, на сайті міської ради з’явився проект регуляторного акту про підвищення вартості проїзду в міських маршрутках. В ньому не зазначено, коли та на скільки зросте вартість проїзду. Проте, Андрій Карбовник каже, що рішення про підвищення вартості проїзду буде прийняте на виконкомі та вступить в силу з 1 січня 2018 року.

Голова асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка додав, що підвищення вартості проїзду не є вимогою перевізників:

«Ми готові хоч за 1-2 гривні возити людей, але якщо міська рада компенсовуватиме нам наші витрати та даватиме достатньо грошей, щоб отримувати незначні доходи. Так, як цього не відбувається, – щоб автотранспортні підприємства продовжували нормально працювати, людям виплачувати зарплату, потрібно підвищити вартість проїзду».

За його словами, економічно обґрунтована вартість проїзду зараз становить від 6 грн 10 коп до 7 грн 35 коп. Проте, ця сума є рентабельною лише за умови, що всі пасажири сплачуватимуть за проїзд або проїзд пільговиків компенсовуватимуть в повному розмірі.

Також він зазначив, що пальне в структурі тарифу займає 52%, що економічно є неправильним.

Назар ПРИТУЛА