Головна Економіка Дорожники розпочали ремонтувати ділянку від Борині до Мохнатого

Дорожники розпочали ремонтувати ділянку від Борині до Мохнатого

159
0

На автомобільній дорозі від Борині до Мохнатого запрацювала дорожня техніка.  Ремонтують ділянку на підйомі до автошляху  Львів – Ужгород.

Роботи виконує підрядна організація “Шляховик –Т”. Вартість ремонту  – майже 4 мільйони гривень.

Про це повідомили у ЛОДА.

“Автомобільну дорогу Бориня – Мохнате протяжністю 30 кілометрів відремонтували два роки тому, однак залишилась невеличка ділянка 300 метрів, яка власне була в аварійному стані і створювала незручності мешканцям та водіям.  Підрядники до кінця року мають завершити на ній роботи.  Ця дорога утворює дворівневу розв’язку і переходить в інший автошлях  Бориня – Боберка,  де зараз працює техніка. Окрім того, вона з’єднує траси Київ  –  Чоп з Львів – Самбір  –  Ужгород. Відтак, Карпатський регіон стане  доступніший для туристів, а це в свою чергу позитивно вплине на якість життя самих мешканців краю”, – наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

За його словами, на дорозі Бориня – Боберка вже завершили земляні роботи і планується влаштування щебенево-піщаної суміші.

“10 кілометрів покриття автошляху Бориня – Боберка буде відремонтовано цього року, для цього Львівщина отримала 90 млн грн. Однак, щоб відремонтувати усі 30 кілометрів автошляху необхідна сума 420 млн грн. Тому зараз напрацьовуємо механізм залучення коштів для продовження робіт у наступному році”, – додав Юрій Бучко.

Зазначимо, Львівщина отримала на ремонт доріг понад 5 млрд гривень, станом на сьогодні освоїли суму майже 3 млрд гривень та відремонтували понад 400 кілометрів доріг.